Real i Roma zainteresowane Dybalą

11 kwietnia 2012 | 15:53 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery1 min. czytania

Napastnik Instituto, którym zainteresowanie przejawia mediolański Inter jest ostatnio łączony z przenosinami do AS Romy i Realu Madryt. Sam zawodnik zechciał powiedzieć kilka słów dotyczących swojej przyszłości.

- Chce mnie wiele klubów? Zachowajmy spokój, nic nie jest przesądzone. Teraz koncentruję się na grze tutaj, a o moją przyszłość doskonale dba mój agent. Primera Division? Znam wielu piłkarzy, którzy zdecydowali się tam podążyć. Zresztą gra w Hiszpanii to moje marzenie z dzieciństwa.

Instituto napastnika z polskimi korzeniami lideruje obecnie w argentyńskiej drugiej lidze. Awans to główne założenie włodarzy małego klubu, dlatego najlepszy strzelec drużyny dostanie pozwolenie na odejście dopiero po sezonie.

Źródło: calciomercato.it

FASTBACK™ Nożyk 6 w 1 Milwaukee 4932478559 - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich