Relacja meczu Inter - Atalanta

24 listopada 2007 | 20:28 Redaktor: lordqkie Kategoria:Relacje3 min. czytania

Relacja z dzisiejszego meczu 13. kolejki Serie A Inter Mediolan vs. Atalanta Bergamo zakończonego wynikiem 2-1 dla Nerazzurrich (Stadio Giuseppe Meazza 20:30):

Mecz rozpoczęty. Dobry początek Interu. Podanie Suazo do Cruza, jednak ten nie opanowuje zbyt dobrze piłki i oddaje strzał, z którym bez problemów radzi sobie Coppola. Floccari oddaje strzał, ale Julio Cesar go broni. Kolejny atak Cruza. Podanie Cruza do Suazo i 1-0 dla Interu. Carrozzieri otrzymuje żółtą kartkę za faul na Suazo. Solari kieruje piłkę w pole karne, jedna obrona Atalanty wybija piłkę. Piłkarze Atalanty próbują grać, jednak ekipa Nerazzurrich skutecznie im przeszkadza. Rzut rożny dla Interu, kolejny raz obrońcy Atalanty wybijają piłkę. Jeszcze jeden rzut rożny nie przynoszący rezultatu. Strzał Suazo, słupek, dobitka Cruza i 2-0. Niebezpieczna akcja Atalanty, jednak zakończona niepowodzeniem. Strzał Maicona - piłka odbija się od obrońcy i wypada na korner. Kontratak zawodników z Bergamo i bramka z "woleja" Floccariego -> 2-1. Chybiony strzał Solariego. Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu. Ostry faul Floccariego na Dacourcie. Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczęta. Strzał Cruza zatrzymany przez Coppolę. Niebezpieczna akcja Atalanty, ale Julio Cesar broni wybijając futbolówkę na rzut rożny. Ładne zgranie Suazo z Cruzem, jaknak nie zakończone strzałem. Ferreira Pinto oddaje strzał, ale Samuel go blokuje. Zamieszanie w polu karnym Interu, kontratak, faul Manfrediniego na Suazo i żółta kartka. Faulowany opuszcza boisko, by po chwili wrócić. Kolejna zatrzymana akcja Atalanty. Honduranin zdobywa rzut rożny, jednak po dośrodkowaniu Chivu Coppola pewnie łapie piłkę. Ibra od razu po wejściu na boisko zdobywa kornera. Jednak obrona Atalanty przytomnie wybija piłkę z pola karnego. Żółta kartka dla Chivu za faul na przeciwniku. Ferreira Pinto upada w polu karnym Interu, jednak nie ma karnego. Inzaghi za dyskusję z sędzią dostaje żółty kartonik. Materazzi pojawia się na murawie. Faul Inzaghiego na Julio Cesarze, druga żółta kartka i w konsekwencji czerwoną. Atalanta w dziesiątkę. Sędzia dolicza 4 minuty. Rzut wolny dla Atalanty, strzał nad poprzeczką. Koniec meczu.

Inter Mediolan - Atalanta Bergamo 2-1 (2-1)