Materazzi obwinia Leonardo, wspomina Balotelliego

16 maja 2012 | 08:29 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Marco Materazzi w wywiadzie dla Sky Sport Italia zaatakował słownie byłego trenera Interu - Leonardo. Włoski defensor ma żal do niego jak go potraktował oraz jak potraktował Inter.

"Jako Interista jestem rozczarowany tym sezonem, mogliśmy osiągnąć więcej, ale mogliśmy również gorzej. Teraz jest czas by zacząć na nowo ze Stramaccionim. Rok temu nasz ex-trener Leonardo zostawił nas 6 dni przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego. Powiedział, że nie czuje się na siłach by dalej kontynuować. To była straszna rzecz z jego strony i Inter na tym ucierpiał. Rozmawianie o jego ewentualnym powrocie budzi we mnie złość. Leonardo przyczynił się w wielki sposób do problemów jakie Inter przeżywał w tym sezonie. Opuścić pokład kilka dni przed .... tak nie postępuje dobry kapitan. Jeśli miałbym wybierać między Zidanem a Leonardo? Wybrałbym Francuza, bo walczy o swoje zasady bez patrzenia wstecz,  a Leonardo nie był w porządku wobec mnie" - powiedział

Matrix wspomniał także o Balotellim, który sprawiał sporo problemów wychowawczych podczas pobytu w Interze.

"Mario założył getry Milanu na trening. Podciąłem mu je, bo wyglądały na nim strasznie. Zrozumiał lekcję i tak czy inaczej to dobry chłopak, mam nadzieję że będzie zwyciężał na Euro 2012. Ciężo jest znaleźć tak młodych graczy, którzy już tak wiele wygrali."

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

KrystianTuc

KrystianTuc 16 maja 2012 | 10:25   

Matrix wracaj do Nas w jakiejkolwiek roli, nie ważne jakiej, obyś tu był i przygotowywał mentalnie piłkarzy!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich