Mancini: Chciałem Yaya Toure w Interze

26 maja 2012 | 10:45 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Roberto Mancini - były trener Interu a obecnie Mistrz Anglii z Manchesterem City wypowiedział się ostatnio na temat Interu i wyznał, dlaczego przeniósł się na Wyspy.

- Nie poszedłem tam z powodów finansowych, to nie był dla mnie powód. Po trenowaniu we Włoszech, pójście tam oznaczało nowe doświadczenia. To była główna motywacja.  Trener musi być gotowy by trenować każdy zespół, który go chce zatrudnić. Byłem szczęśliwy w Interze, to była niesamowita przygoda, ale to część mojej przeszłości. W mojej pracy muszę być gotowy, by pracować gdziekolwiek. Przez cztery sezony pracowałem w Interze z Lele Orialim, to niesamowity człowiek, ważny człowiek dla klubu. Wielka szkoda, że teraz nie pracuje. Kiedy on był w Interze razem ze mną, oglądaliśmy w Monaco Yaya Toure, zagrał znakomicie i już 7 czy 8 lat temu chcieliśmy go pozyskać, lecz się nie udało.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Morfo

Morfo 26 maja 2012 | 17:31   

Jestem wielkim fanem talentu YT, ma wszystko co trzeba aby być najlepszym def pom na swiecie i ten jeszcze ciąg na bramke, orientacja, rozgrywanie, Viera normalnie :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich