CAMPIONI 2021

 

Samuel: "Palacio zrobi różnicę"

3 czerwca 2012 | 10:58 Redaktor: Kuba.S Kategoria:Ogólna

Walter Samuel jest przekonany, że jego nowy kolega z drużyny, Rodrigo Palacio wywierze duży wpływ na postawę zespołu w sezonie 2012/2013. 30latek dołączył do Interu po świetnym sezonie w Genoi a jego rodak wierzy, że ściągnięcie tego napastnika jest świetnym posunięciem ze strony zarządu mediolańskiego klubu.

- On potrafi zrobić różnicę, pokazał to już w Genoi i Boca Juniors.

Doświadczy obrońca próbowal również wyjaśnić dlaczego Inter pod sterami Gasperiniego i Ranierego zawodził na całej linii a także wypowiedział się na temat Ranocchi który po nieciekawym sezonie nie pojawi się na Euro 2012.

- Przyjęliśmy założenia Gasperiniego. Próbowaliśmy je wprowadzić na boisko ale nie wyszło i straciliśmy zaufanie. Z Ranierim mieliśmy świetną passę zwycięstw, ale nie mogę wytłumaczyć dlaczego pod koniec jego kadencji zanotowaliśmy spadek formy. Ranocchia to młody, zdolny zawodnik. Żaden z nas nigdy nie kwestionował jego umiejętności.

Argentyński obrońca przedłużył niedawno kontrakt z Nerazzurri na kolejny rok.

Źródło: goal.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

domi

domi 3 czerwca 2012 | 15:36   

To niewiarygodnie ważny transfer Palacio. Jeżeli nie wypali, to z sam Milito sobie nie poradzi, a jak Milito będzie bez formy to kaplica. Jeżeli natomiast duet Argetyński będzie dawał bramki, to z pomocą jeszcze jednego wzmocnienia w tym okienku możemy być spokojni o atak Nerazzurrich.

Aris

Aris 3 czerwca 2012 | 21:55   

Palacio nie musi tylko może i tu może być problem, ale oby się wstrzelił w Inter od samego początku.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich