Bia: Szukamy rozwiązania

8 czerwca 2012 | 10:56 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery

Były obrońca Interu, a obecnie agent młodziutkiego zawodnika tego samego klubu, Marco Davide Faraoniego ukazuje możliwą przyszłość dla swojego klienta.

- Sytuacja Faraoniego jest bardzo prosta. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania z Interem, które ma nastąpić już w przyszłym tygodniu. Biorąc pod uwagę pozycję Davide w klubie, w grę wchodzi wiele rozwiązań. Patrząc na jego wiek, normalne jest, że trzeba myśleć o regularnej grze. W innym przypadku on nie znajdzie sposobu na pokazanie swoich najlepszych cech. Wiele zależeć będzie od samego Interu, na tę chwilę mogę zdradzić, że rozważamy opcję współwłasności, a także wypożyczenia. Liczymy na znalezienie w miarę szybkiego i korzystnego rozwiązania - powiedział Calcionews24.com, Giovanni Bia.

Źródło: tuttomercatoweb.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Piotrekfci

Piotrekfci 8 czerwca 2012 | 11:02   

z tymi współwłasnościami to już mnie krew zalewa -- dostaną marne 2 mln albo nawet mniej a potem za wykupienie tej połowy karty trzeba dać dwa razy tyle -- nasz zarząd patrzy tylko na to co dziś !!! miało być odmładzanie składu --- jest 30 letni palacio i przedłużenie umowy chivu i pozostanie lucio i stankovica-- transferową ofensywę Interu uważam za zamkniętą !!! Moratti to oszust widzę --- kolejnym trenerom obiecuje cuda a dostają odsmażany kotlet -- jedynie Mourinho miał jaja się przeciwstawićź temu bezmózgowiu

VVujek

VVujek 8 czerwca 2012 | 12:08   

Wypożyczyć.

Wisnia_pl

Wisnia_pl 8 czerwca 2012 | 16:19   

Wypożyczyć na rok do drużyny z serii A to max , żadnej sprzedaży !!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich