Sensacyjna porażka Holandii

9 czerwca 2012 | 20:02 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie udała się inauguracja Euro 2012 reprezentacji Holandii. Wesley Sneijder rozegrał pełne 90 minut w tym meczu, jednak jemu oraz jego kolegom nie udało się zdobyć chociażby punktu przeciwko dobrze grającym Duńczykom.

Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Danii, bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Krohn-Dehli 24 minucie spotkania.

Mimo usilnych ataków Oranje nie potrafili sforsować bardzo obrony Danii. Zespół Mortena Olsena zagrał bardzo dobrze i mądrze odnosząc zasłużone zwycięstwo.

Sytuacja Holandii po tym meczu mocno się komplikuje, ponieważ przed nimi zostały dwa mecze z Portugalią oraz Niemcami, które będą musieli wygrać by myśleć o awansie z grupy B.

Źródło: intermediolan.com