Borini alternatywą dla Destro?

11 czerwca 2012 | 10:53 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Mattia Destro jest jednym z głównych celów transferowych Interu tego lata. Wciąż jednak nie wiadomo gdzie zagra młody wychowanek Nerazzurrich. Jeśli ten transfer nie dojdzie do skutku, włoscy dziennikarze przekonują, że Inter ma alternatywę. Jest nim Fabio Borini.

Młody napastnik Romy jest współwłasnością FC Parmy, z którą Inter rozmawia już na temat Sebastiana Giovinco. Borini ma 180cm wzrostu, w siedmiu meczach zdobył zaledwie jedną bramkę, lecz nie przeszkodziło mu to w tym by znaleźć się w kadrze Cesarego Prandelliego na Euro 2012.

Źródło: fcinternews.it

Komentarze: 7

VVujek

VVujek

11 czerwca 2012 | 12:00

Co oni tego Destro się tak uczepili ?? oglądałem kilka meczy Sieny i jakoś mi nie przypadł do gustu. Nie wiem w czym on jest niby lepszy od Longo czy Castaignosa wyszedł mu jeden sezon to prawda,ale Acquafreska też miał dobre dwa sezony i co z niego zostało ?? Połowę karty Longo ma Genoa wiec może wymieńmy drugą połowę karty za połowe karty Kucki... tak jak było z Destro i potem wykupmy Longo z 10x wartość Kucki. Wywalić tego Brance na zbity pysk bo to co on wyprawia woła o pomstę do nieba. Nam jest potrzebny prawdziwy as na atak.

martins2000

martins2000

11 czerwca 2012 | 13:05

Po to żeby go w styczniu opchnąć ...a tak na poważnie to też nie wiem po co nam Destro,myślę że wystarczyłoby regularnie dać Casta pograć i zjadłby Destro na śniadanie

Matt1

Matt1

11 czerwca 2012 | 14:20

Casta sie nie sprawdza. Wtedy gdy wchodzil zawsze mial treme i nic nie pokazal. Raz mu wyszedl gol. Destro jest ograny w Serie A i strzelil kilkanascie bramek. To na tyle jesli chodzi o porownanie tych dwoch

VVujek

VVujek

11 czerwca 2012 | 14:48

Co to za porównanie ?? hehe Castaignos nigdy nie dostał prawdziwej szansy ani razu nie zagrał 90 minut,zamiast grać na swojej nominalnej pozycji czyli środkowy napastnik to pchali go na skrzydło wiec jak możesz pisać,że się nie sprawdza ?? Castaignos łącznie zagrał 181 minut(czyli dwa mecze i strzelił jedną bramkę),a dokładniej w minutach wygląda to tak : 13/21/45/45/12/45 nie zapominajmy,że miał wtedy tylko 19 lat

Olsze

Olsze

11 czerwca 2012 | 14:57

Ja uważam, że za wcześnie jest, by móc stwierdzić, czy się sprawdza czy nie. To, że miał tremę to chyba normalne w jego wieku. Zwłaszcza, że debiut zaliczył z Juve, wchodząc z ławki, żeby ratować wynik. I był to ewidentny błąd Ranieriego, żeby obciążać psychicznie tak młodego zawodnika. Luc zagrał kiepsko i myślę, że to nie pozostało bez wpływu na jego kolejne występy. Zagrał w sumie w 6 meczach, w tym bodajże w jednym na swojej naturalnej pozycji, czyli na szpicy (ze Sieną, kiedy strzelił bramkę)

Olsze

Olsze

11 czerwca 2012 | 15:04

Według mnie lepszym rozwiązaniem byłoby dać mu popracować przez ten rok ze Stramaccionim i dopiero po sezonie, kiedy dostanie prawdziwe szanse na pokazanie się, oceniać czy rzeczywiście to będzie drugi Henry, czy kolejny przesadzony pseudo-talent. A tę kasę, którą zaoszczędzimy na Destro wykorzystać do wzmocnienia innej pozycji jakimś mocniejszym nazwiskiem.

ester

ester

11 czerwca 2012 | 15:17

Destro to talent wiadomo. Ale jak widać u nas takich nie brakuje np. Longo , ktory bedzie grał w Genoi , oddalismy Destro bezinteresownie tak jakby był workiem ziemniaków a teraz chcą go za kasiorkę i to nie małą wcale. Nie potrzebny Destro. Longo dawac albo Castaginosowi szanse prawdziwą. Przypominam , ze Casta w Feynordzie wymiatał niezle , miał chyba 19 bramek i był jednym z lepszych. To tak jak np. ten Guidetti z Feynordu sprowadzony zamiast Casty, tez cisnie ale u nas by nie zagrał meczu bo wolą w słabej formie Pazziniego. Sęk w tym , ze trzeba zaufac i nakierowac a nie wymagac cudów. Destro juz był chwalony w Interze za osiągneicia z primavery a oni sie go pozbyli. Strzelił 12 bramek ale grał prawie zawsze , niech inni nasi młodzi tyle grają , na swoich pozycjach a bedzie tak samo albo lepiej , jestem na bank pewien bo talentow u nas co nie miara.