Branca: Mamy wiele pomysłów

21 czerwca 2012 | 19:22 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery2 min. czytania

Marco Branca zapewnił, że Inter ma mnóstwo rozwiązań na zbliżajace się mercato i część z nich na pewno postara się wcielić w życie.

- Nikomu z członków zarządu nie brakuje pomysłowości. Każdy chce jak najlepiej dla Interu, ale nie możemy równać się z City, United, czy Realem, których budżety transferowe znacznie przewyższają nasz. Musimy jak najlepiej wykonywać swoją pracę i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby lato pod względem transferów można było uznać za udane.

Następnie dyrektor wypowiedział się o Silvestre, Destro i Lucasie:

- Słyszałem, że Zamparini określił szanse na realizację tego transferu na 99%. Muszę powiedzieć, że to bardzo optymistyczny początek negocjacji. Chcemy krok po kroku budować konkurencyjny zespół, jednak ciągle zastanawiamy się nad pozostałymi z możliwości.

- Destro? Jakiś czas temu odbyliśmy spotkanie z Genoą, jednak sprawy nabrały nieoczekiwanego obrotu. Poszukujemy bramkostrzelnego napastnika i nie ukrywam, że Destro był jednym z naszych kandydatów. Rozglądamy się przede wszystkim za perspektywicznymi piłkarzami, a Mattia na pewno jest kimś takim. Chciałbym wyjaśnić, że nasze stosunki z Rossoblu zawsze były dobre, ale zdarza się, iż czasami nawet to nie wystarcza. W piłce wiele ulega zmianie, a my mamy w obwodzie pewne alternatywy. Jednak nie ulega wątpliwości, że Destro to prawdziwy zawodowiec.

- Lucas? Dzisiaj Inter nie może pozwolić sobie na kupno gracza droższego niż 15-20 milionów euro. Prawdę mówiąc, nigdy nie spodziewałem się, jakoby zakup Lucasa miał być łatwym zadaniem. Jego cena jest w tym momencie naprawdę astronomiczna, dlatego musimy mieć przygotowane wyjścia awaryjne.

Źródło: interistaweb.it

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 5

szogo87

szogo87

22 czerwca 2012 | 07:03

weżcie mi tego debila!!! z United? a czy Manchester jest tak bogaty jak City czy Real? Nie! Jego właściciele są zadłużeni po uszy. jestem również fanem United, bo to mój 2 ulubiony klub po Interze i wiem, że tam nie stosuje się polityki typu FFF jak u nas, bo po co? żeby drużyna cofnęła się wczasie i wkońcu osiągnęła dno zamiast piąć się na szczyt. FFF jeszcze nie jest oficjalnie wprowadzone przez FIFA ani UEFA więć trzeba to wykorzystać póki co bo nie długo kluby z serie b będą nas łoić. BRANCA WYPIERDALAJ!!!!!!!!!!

szogo87

szogo87

22 czerwca 2012 | 07:29

aha, zapomniałbym a moim jedynym pomysłem jest tylko to żebyś się wyniósł od nas ty darmozjadzie zesrany. idź do Mijanu albo Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LELE PLEASE COME BACK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wisnia_pl

Wisnia_pl

22 czerwca 2012 | 09:40

Branca i pomysły, To 2 kompletnie wykluczające się pojęcia :((

Rahi

Rahi

22 czerwca 2012 | 12:55

Nawet z mordy tuska przypomina, i frajer jednej wody. Tu tego fajnie pomysly, myslimy, dzieje sie dobrze... CHU*A! Niszczy Inter za naszymi plecami jak POjebani Polskę!

Drago194

Drago194

22 czerwca 2012 | 14:18

To pewnie pomysły jak poprzednie, czyli Gasperini, Forlan, Nagatomo, Ranocchia czy Pazzini. Ten człowiek się nadaje jedynie do tarcia chrzanu. A teraz dla porównanie transfery Lele: Sneijder, Motta, Milito, Lucio, Mourinho, Eto'o.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich