CAMPIONI 2021

 

Sneijder: Jestem zdumiony

28 czerwca 2012 | 12:43 Redaktor: Giacomo Kategoria:Ogólna

Bert Van Marwijk nie jest już trenerem reprezentacji Holandii. Trener podjął taką decyzję w odpowiedzi na złe wyniki w Mistrzostwach Europy. Decyzją jest trochę zaskoczony Wesley Sneijder.

Reprezentant Oranje, 28-letni trequartista Interu powiedział kilka zdań na temat opuszczenia jego rodzimej reprezentacji przez trenera Berta Van Marwijka. Wesley wyraził swoje niezadowolenie i lekkie zaskoczenie. - Jestem bardzo smutny. To była niespodziewana decyzja. W ciągu tych czterech lat powodziło nam się bardzo dobrze, tworzyliśmy razem świetną drużyną. Dwa lata temu dotarliśmy do wielkiego finału Mistrzostw Świata i byliśmy nieznacznie słabsi. Mimo że Mistrzostwa Europy wypadły katastrofalnie, myślę zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy. Trener zawsze był pozytywny dla nas. Nie jest łatwo trenować tak wielką reprezentacje. To spora presja która ciąży nad zespołem, wszyscy bowiem żądają tylko zwycięstw. Mogę więc zrozumieć jego pożegnanie, po bardzo słabym turnieju w naszym wykonaniu. Następca ? - W tej chwili nie wiem. – Powiedział srebrny medalista mundialu w RPA. Przypomnijmy, że trener holenderskiego pomocnika sam podał się do dymisji.

Jedno jest wiadome, ktokolwiek by nie został następcą Van Marwijka będzie miał bardzo ciężkie zadanie. Poskładać w całość reprezentację będzie nie lada wyzwaniem, po tak beznadziejnym turnieju w wykonaniu tego zespołu. Morale nie mogą być dobre, kiedy drużyna faworyzowania do zdobycia tytułu nie zdobywa nawet jednego punktu.

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Vancore

Vancore 28 czerwca 2012 | 17:05   

"Przypomnijmy, że podopieczny holenderskiego pomocnika sam podał się do dymisji." Fajnie ze Van Marwijk byl podopiecznym Sneijdera...

Giacomo

Giacomo 28 czerwca 2012 | 20:53   

No tak, jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy :d

Internazionalista

Internazionalista 29 czerwca 2012 | 01:06   

i Wankor tez :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich