Damiao nie dla Interu

4 lipca 2012 | 12:10 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery1 min. czytania

Ostatnimi czasu mówiło się o zainteresowaniu ze strony Interu napastnikiem Internacionalu Porto de Alegre, Leandro Damião. 22-latek miał przejść do Nerazzurrich za kwotę około 20 mln euro + karta zawodnicza Diego Forlana. Jak się jednak okazuje, nie do końca była to prawda.

Prezydent jednego z najlepszych klubów w Brazylii przemówił do Radio Gaucha. W swojej przemowie zaprzeczył on informacjom, jakoby najdroższy piłkarz Colorado miał odejść z klubu:  

- Mogę was zapewnić, że nie ma możliwości, żeby Leandro przeniósł się do Mediolanu. Nie było żadnego kontaktu z włoskim klubem – powiedział Giovanni Luigi. 

Wygląda więc na to że reprezentant Canarinhos nie zagra na San Siro. Forlan również zaprzeczył spekulacjom, według których miał by on opuścić drużynę Andrei Stramaccioniego na rzecz Internacionalu. Czy Massimo Moratti zakupi upragnionego przez kibiców klasowego napastnika ? Wydaje się to bardzo wątpliwe, trzeba jedynie czekać i przyglądać się rozwojowi sytuacji na rynku transferowym.

Źródło: calciomercato.com

FASTBACK™ Nożyk 6 w 1 Milwaukee 4932478559 - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 1

Drakon

Drakon

4 lipca 2012 | 23:32

Czy Forlan przypadkiem sam nie ogłosił że odchodzi do Internacionalu? 0o To co on teraz odwala?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich