Jest ofera za Cesara ?

11 lipca 2012 | 15:25 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery1 min. czytania

Po siedmiu sezonach w trykocie Interu Mediolan, Brazylijczyk Júlio César prawdopodobnie opuści Mediolan. Klub ściągnął nowego bramkarza. Chodzi oczywiście o reprezentanta Słowenii, Samira Handanovića. Sam Andrea Stramaccioni – trener Nerazzurrich, nie widzi miejsca dla 60-krotnego reprezentanta Brazylii.

Jako że klub nie stać na utrzymanie rezerwowego bramkarza który zarabia 4,5 mln euro za sezon, Julione najprawdopodobniej opuści Mediolan. Tak będzie korzystniej nie tylko dla La Beneamaty, ale też samego zawodnika, któremu honor zapewne nie pozwoli siedzieć na ławce. Według Corriere dello Sport  zainteresowanie zawodnikiem wyraża Tottenham Hotspur, z nowym szkoleniowcem Andre Villa Boasem na czele. Klub z północnej części Londynu jest skłonny złożyć ofertę odpowiednią nie tylko dla Césara ale także dla czarno-niebieskich.

Popularne Koguty mają na oku także Hugo Llorisa, goalkeepera Olypique Lyon. Transfer Julione występującego na San Siro stoi więc pod znakiem zapytania i nie wiadomo czy będzie on stał między słupkami Spurs. Wydaje się bowiem że to Lloris jest bardziej perspektywicznym graczem, a piłkarz Interu ma być tylko alternatywą w razie niepowodzenia transferu reprezentanta Francji na White Hart Lane.

Źródło: calciomercato.com

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 3

TomInter

TomInter

11 lipca 2012 | 15:41

Na pewno gdzieś odejdzie ! trochę szkoda

Snake

Snake

11 lipca 2012 | 17:12

Raczej nic z tego nie będzie bo Lloris jest już prawie dogadany. Ma kosztować 15 mln euro.

Rafski

Rafski

11 lipca 2012 | 20:36

dokładnie raczej Lloris zagra w Tottenhamie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich