Samuel: Zwarty i gotowy, jak zawsze
Walter Samuel przyznał, że przygotowania zespołu idą w dobrym kierunku, a on sam czuje się gotowy do walki w sezonie 2012/13.
- Za niedługo zagramy kolejny sparing. Ciężko trenujemy i widać, że nasza praca nie idzie na marne. Mimo tego, że osobiście nie jestem już młodzieniaszkiem, fizycznie trzymam się dobrze. Silvestre? Musiał ominąć mecz z Trentino, bo narzekał na problemy z mięśniami. Jego wkład i doświadczenie będą dla nas pomocne, dlatego liczymy na szybki powrót Matiasa na boisko. To nowy gracz, więc może liczyć na wsparcie kolegów z zespołu. Atmosfera, jaka panuje w ekipie Interu, na pewno pomoże mu w przyśpieszeniu aklimatyzacji. Obecny Inter ma w swojej kadrze wielu uzdolnionych piłkarzy. To nasz dodatkowy atut, chcąc rywalizować w Serie A, Pucharze Włoch i Europa League. Czym mam siłę i motywację? Tak, zawsze tak było. Teraz nadszedł czas zmiany pokolenia, ale jeśli patrzeć na moją osobę, wola walki zawsze pozostaje ta sama.
Źródło: inter.it
scudetto
13 lipca 2012 | 22:17
tak prawie wszyscy narzekamy na słabe transfery Interu ale nie zapominajmy że Massimo Moratti już dużo swojej kasy wywalił na transfery . A co będzie wtedy gdy on odejdzie możemy stać się gigantem z nowym prezesem albo średniakiem seriea pomyślcie o tym i nie ma co nażekać . Forza Inter.
Matt1
13 lipca 2012 | 22:28
dobra ta fota na glownej stronie. Wyglada jakby wrocil z Wietnamu. Kurna, to jest weteran. Sierżant naszej obrony. Oby to wszystko poukladal
Reklama