Saint-Sernin: M'Villa na sprzedaż

17 lipca 2012 | 19:09 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery

Prezydent Stade Rennes, Frederic de Saint-Sernin potwierdził, że do klubu nie wpłynęła jak dotąd żadna oferta za Yanna M’Vilę. Od dłuższego czasu mówi się, że zawodnik sam chce odejść z francuskiego klubu, a zainteresowanych jego usługami jest kilka klubów, m.in. Inter Mediolan czy Arsenal Londyn.

Mimo że obecna umowa 22-latka z Rennes wygasa dopiero w 2015 roku, dziennikarze rozpisywali się w ostatnich tygodniach na temat jego odejścia jeszcze w czasie trwania bieżącego okna transferowego. Zainteresowanie klubów potwierdził sam prezydent drużyny Les Rouges et Noirs: 

-  M’Vilą interesuje się wiele klubów, ale żaden z nich nie złożył oficjalnej oferty. Yann jest na sprzedaż, lecz nie wykluczone jest że zawodnik zostanie w Rennes, istnieje nieduża szansa, że zostanie we Francji także w trakcie najbliższego sezonu  – powiedział de Saint-Sernin. 

Zawodnik wyceniany jest przez portal transfermarkt na 21 milionów euro, jednak aby zakontraktować tego piłkarza trzeba będzie wyłożyć większą sumę pieniędzy. Czy Inter stać na tak drogą transakcje? O tym dowiemy się zapewne wkrótce.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Carlitos

Carlitos 17 lipca 2012 | 21:39   

Brać go !

Michael 1985

Michael 1985 18 lipca 2012 | 09:24   

Marzenie. Wydaje się, że niestety za drogi


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich