Samuel gotowy do powrotu
Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami brak Waltera Samuela w składzie na mecz z Celtikiem Glasgow nie był spowodowany kontuzją.
Towarzyskie spotkanie, rozegrane na Celtic Park w Glasgow zakończyło się wynikiem 1-1. Tym razem parę środkowych obrońców utworzyli od pierwszych minut Chivu i Ranocchia. Samuel zaś, nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na sobotnie starcie.
Na szczęście okazało się, że nie chodzi tutaj o żaden poważny uraz. Ciężkie treningi wywołały u gracza zmęczenie, dlatego trener, by nie ryzykować zdrowia Il Muro desygnował do gry rumuńskiego obrońcę. Możemy być zatem pewni występu argentyńskiego stopera w czwartkowej potyczce trzeciej rundy eliminacji ligi europejskiej przeciwko Hajdukowi Split.
Niektórych kibiców zastanawiać może, dlaczego od pewnego czasu cicho zrobiło się wokół osoby Alfreda Josepha Duncana, jednego z "ojców sukcesu" dawnej Primavery. Powód jest prosty: Ghańczyk naciągnął mięsień i sztab medyczny uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie pozostawienie go pod opieką lekarską w centrum sportowym im. Angelo Morattiego.
Źródło: fcinternews.it, tuttomercatoweb.com
Morfo
29 lipca 2012 | 10:55
Idealny zmiennik, tak go widze w nastepnym sezonie
Matt1
29 lipca 2012 | 16:06
nie widzialem neistety Duncana w akcji, ale jakos nie wiazalbym wielkiich nadziei. Wiemy jak to jest z naszymi zawodnikiami z Primavery
Reklama