Lucas: Jesteśmy na dobrej drodze

8 sierpnia 2012 | 11:08 Redaktor: FReeFonix Kategoria:Ogólna

Nie było jeszcze żadnej oficjalnej informacji, jednak wydaje się, że brazylijski diament Lucas Moura jest na dobrej drodze jeżeli chodzi o dołączenie do Paris Saint Germain. Możliwym jest również, że reprezentant Canarinhos dołączy do Paryżan dopiero w styczniu.

Wiadomości prosto z Francji, dziennik Le10 Sport cytuje Lucasa, który udzielił im krótkiego wywiadu:

- Jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte, ale jesteśmy na dobrej drodze. - mówi piłkarz Sao Paulo.

- Thiago Silva i Leonardo nakłonili mnie do przeprowadzki do Paryża. Jest to świetny klub z dobrymi graczami i wielkimi możliwościami. 

Tymczasem w Brazylii podaje się informacje, jakoby działacze PSG dogadali się z przedstawicielami Sao Paulo. Cała transakcja ma kosztować Paris Saint Germain około 43 miliony euro. Sam piłkarz otrzyma 13 mln, ponieważ posiada 30% swojej karty. Reszta trafi do włodarzy Sao Paulo. Dzisiaj do Paryża ma polecieć agent piłkarza Wagner Ribeiro, który omówi resztę szczegółów. 

Działacze Interu wiedzą, że nie pozyskają Lucasa dlatego muszą szukać alternatywy dla piłkarza. Pierwsza z nich to Gaston Ramirez, kolejna - Alan Dzagoev.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Matt1

Matt1 8 sierpnia 2012 | 11:26   

nie wart takiej kasy. Gowno osiagnal, golowas, a juz ma takie pieniadze zgarniac? Chyba zrobie fete w mieszkaniu z okazji jego przejscia do PSG, a nie do nas. Swoja droga ktos na fcinter.pl napisal iz Paryzanie beda mieli ciekawa ekipe w zblizajacym sie sezonie. Nazwiska nie graja, ale ladnie to wyglada

Michael 1985

Michael 1985 8 sierpnia 2012 | 11:45   

W sumie bardzo dobrze. Ten transfer od początku był wręcz nierealny, przy zaporowej cenie jaką ustaliło Sao Paulo w dodatku za piłkarza nieogranego w Europie i co ciekawe na olimpiadzie grzejącego ławę. To kopanie się z koniem. Niech Inter skupi się na innych

kuba99

kuba99 8 sierpnia 2012 | 12:01   

Chętnie bym dzagoyeva u nas zobaczył ;)

Rafski

Rafski 8 sierpnia 2012 | 20:01   

oficjalna strona PSG potwierdza transfer Lucasa http://www.psg.fr/en/News/003001/Articl ... nuary-2013


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich