Longo odejdzie z klubu?

15 sierpnia 2012 | 11:38 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery

Bologna oraz Pescara stoczy bój o Samuele Longo. Młody napastnik może opuścić Inter jeszcze w tym okienku transferowym, jednak nie będzie to transfer definitywny, a co najwyżej wypożyczenie.

Napastnik Interu, Samuele Longo w zeszłym sezonie grając jeszcze w Primaverze radził sobie doskonale. Dorosła piłka okazała się jednak dużo bardziej wymagająca, i po zimnym prysznicu jaki sam zafundował fanom jego talentu, zostanie najprawdopodobniej wypożyczony. W kontekście faworytów do jego pozyskania, wymienia się przede wszystkim Bologne gdzie mógłby zostać kartą przetargową do pozyskania Gastona Ramireza, oraz Pescarę, beniaminka Serie A. Oprócz tych dwóch klubów do walki postarają się włączyć Chievo oraz Espanyol, który to poznał się już na talencie jednego z młodych zawodników Interu i liczy na powtórkę.

W tej chwili ciężko określić, gdzie wyląduje 20-latek. Nie wiadomo, czy Inter podjął decyzję w sprawie młodego napastnika, ale jeśli decyzja zapadła, poznamy ją w ciągu kilku najbliższych dni.  

Źródło: fedenerazzurra.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich