Inter wygrywa, Balotelli z dwoma golami!

20 grudnia 2007 | 06:19 Redaktor: Rizzo Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Droga Interu do czwartego z rzędu finału Pucharu Włoch rozpoczęła się na Stadio Granillo, podczas pojedynku z Regginą. Nerazzurri odnieśli spokojne zwycięstwo 4-1, bramki zdobywali Crespo, Solari oraz... Gwiazda Primavery Interu, Mario Balotelli, który strzelił 2 gole. Mario od dawna był uważany za wspaniały talent. Całkiem możliwe, że doczekaliśmy się więc wychowanka godnego gry w Interze, który z czasem może przebić się do pierwszego składu naszego klubu...

Wynik spotkania otworzył Hernan Crespo w 14 minucie. Po kwadransie na 2-0 podwyższył Balotelli. Leonardo Pettinari zmniejszył prowadzenie Interu do jednego gola, jednak równowagę przywrócił Santiago Solari, podwyższając wynik na 3-1. Bramke na 4-1 ponownie strzelił Balotelli, który z pewnością bardzo miło zapamięta swój pierwszy 90-minutowy mecz w seniorskiej drużynie Interu.