Podsumowanie występów Nerazzurrich

16 sierpnia 2012 | 09:15 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Informowaliśmy wczoraj o 90 minutowym występie Yuto Nagatomo w reprezentacji Japonii. Jak spisali się pozostali zawodnicy? Oto podsumowanie.

Reprezentacja Włoch U21 pokonała 3-0 Holandię U21. Bramki zdobywali Insigne, Immobile oraz Florenzi. Giulio Donati z Interu zagrał cały mecz, z kolei Samuele Longo wszedł w 62 minucie jako zmiennik dla De Luki.

Juan Jesus przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych podczas meczu Szwecji z Brazylią. Canarinhos wygrali 3-0 po bramkach Damiao oraz Pato.

Wesley Sneijder zagrał 90 minut w towarzyskim meczu Holandii z Belgią. Spotkanie zakończyło się wygraną Belgii 4-2. W 73 minucie pomocnik Interu otrzymał żółtą kartkę.

Spotkanie Słowenii z Rumuniązakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-3. Samir Handanović i Vid Belec cały mecz przesiedzieli na ławce rezerwowych.