Maicon może zostać?

17 sierpnia 2012 | 21:20 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Według telewizji Sky, transfer Douglasa Maicona może tego lata nie dojść do skutku. Brakuje bowiem odpowiednich ofert za 30 letniego Brazylijczyka, który przede wszystkim chciałby grać dla Realu Madryt.

Jose Mourinho chętnie przygarnąłby swojego dawnego podopiecznego, jednak na przeszkodzie stoi Florentino Perez, który jest niechętny kupowaniu piłkarza tak zaawansowanego wiekowo.

Wedłuk Sky Maicon może nawet zostać w Interze na przyszły sezon i przedłużyć swój kontrakt. Brazylijczyk jest jednym zawodnikiem, który pomimo wystawienia na listę transferową jest zgłoszony do rozgrywek Europa League.

Źródło: sky

Polecane newsy

Komentarze: 4

Wisnia_pl

Wisnia_pl 17 sierpnia 2012 | 22:54   

Branca i jego "genialne" pomysły :( Sprzedać i się nie oglądać. Motywacji do gry u nas już nie znajdzie i będzie się kolejny sezon snuł po boisku.

Michael 1985

Michael 1985 17 sierpnia 2012 | 23:50   

Bez wątpienia musiałby obniżyć swoje apanaże, żeby zostać. Ale tak naprawdę z Maicona niestety już pożytku nie będzie, on nie ma motywacji do gry. Kto wie czy w tym wypadku nie najlepszym wyjściem, byłoby właśnie rozwiązanie kontraktu. Ja wiem, że za niego można otrzymać parę mln euro, lecz nikt go nabyć nie chce akurat teraz.

domi

domi 18 sierpnia 2012 | 11:58   

Rozwiązać kontrakt z nim i grzecznie podziękować.

Kiksu

Kiksu 2 sierpnia 2018 | 17:41   

jak ten news jest powiazany z Modriciem to ja nie wiem xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich