Agent: Inter? Dowiecie się w swoim czasie

18 sierpnia 2012 | 13:37 Redaktor: Daniello Kategoria:Transfery1 min. czytania

Przed miesiącem prasa sugerowała, jakoby po gwiazdę Catanii, Argentyńczyka Alejandro "Papu" Gomeza zgłaszał się mediolański Inter. A jak jest naprawdę? Agent 24-latka nie chce zdradzać, czy rzeczywiście doszło do kontaktów.

Gomez dołączył do Catanii w 2010 roku, jako następca Jorge Martineza i bardzo szybko zrobił furorę na włoskich boiskach. Już w lipcu miały pojawić się pierwsze oznaki zainteresowania ze strony Nerazzurrich, ale agent nie chce niczego ujawnić:

- Jeśli chodzi o rozwiązania, wolimy zachować spokój - mówił.

Wszak Leo Rodriguez dodał: - Analizujemy intratną ofertę zagranicznego zespołu, lecz i we Włoszech nie możemy narzekać na brak możliwości. Inter lub Fiorentina? Dowiecie się w swoim czasie, na pewno jeszcze nie teraz, przynajmniej nie z moich ust. Powiem tylko, że w sumie mowa jest o dwóch klubach.

Tymczasem dyrektor sportowy Catanii, Sergio Gasparin zapowiedział, że każda z ofert nie przekraczająca ośmiu milionów euro będzie natychmiastowo odrzucana. W środowisku Interu nazwisko Gomeza przewija się, jako potencjalna opcja do wzmocnienia formacji ofensywnej. Z kolei Fiorentina widzi w nim idealną alternatywę w przypadku braku osiągnięcia porozumienia z holenderskim skrzydłowym Ryanem Babelem (na co dzień Hoffenheim - przyp. red.).

Źródło: Il Sussidiario

Polecane newsy

Komentarze: 3

Hagaen

Hagaen

18 sierpnia 2012 | 18:12

Oj to by było baardzo dobre posunięcie. Mam nadzieję, że obudzę się któregoś dnia i zobaczę oficjalne potwierdzenie tego transferu. Męczy mnie strasznie to okno już... No i musimy kupić kogoś o jego charakterystyce - poza tym 24 lata ma dopiero - wchodzi w siłę wieku, a już ograny, ma talent - no po prostu same plusy...

Matt1

Matt1

18 sierpnia 2012 | 19:43

oby przyszedl. Tylko, ze o nim sie nue mowi tak czesto jak o graczach Porto, czy de Jongu. Wszystko jest mozliwe. Popieram Hagaena - meczace okienko transferowe. Same niewiadome. Cos czuje, ze Pazzo zostanie i bedzie blagal o szanse gry:D

riQ93

riQ93

18 sierpnia 2012 | 20:16

Mecze Interu możecie obejrzec na stronie www.meczelive.com.pl w jakości HD!! Zapraszamy!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich