Prezydent Santosu: Ganso? Rozważymy ofertę Interu

19 sierpnia 2012 | 12:26 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery

Czyżby wróciła sprawa transferu Paulo Henrique Ganso, o której tak wiele i głośno mówiło się w tamtym roku przez kilka dobrych miesięcy? W ubiegłym sezonie część europejskich klubów z najwyższej półki była zainteresowana jego pozyskaniem. W gronie faworytów do zakontraktowania 23-latka wymieniano przede wszystkim AC Milan, Inter Mediolan oraz Real Madryt. Cała sprawa jednak ucichła…

... Do teraz. Sprawa transferu lewo nożnego talentu z Brazylii na pewien czas ucichła. Spowodowane było to przede wszystkim częstymi kontuzjami kolana, z którym borykał się wspomniany Ganso. Jak jednak donoszą nam włoskie media, Inter Mediolan ponownie zainteresował się młodym pomocnikiem, i zdenerwowany wobec ciągłych niepowodzeń oraz niemocy którą Massimo Moratti okazuje na każdym kroku podczas tego okienka transferowego, będzie jeszcze bardziej zdeterminowany do pozyskania zawodnika z numerem 10. Jeśli jednak Nerazzurri będą chcieli zakontraktować tego zawodnika, muszą się śpieszyć, bowiem Real Madryt być może ponownie będzie chciał Ganso w swoich szeregach, gdyby Luka Modrić okazał się za drogi.

Tymczasem optymistyczne wieści dochodzą nas z Kraju Kawy. Sam prezes Santosu, klubu w którym Ganso występuje na co dzień, stwierdził, że jeśli pojawi się odpowiednia oferta to z pewnością ją rozważy:

- Dla brazylijskich klubów cena za Ganso jest równa wartości klauzuli odstępnego. Nie zaakceptujemy niższej oferty pochodzącej od naszych ligowych rywali. Jeśli jednak zagraniczne kluby takie jak Inter Mediolan lub Real Madryt złożą odpowiednią ofertę, bez wątpienia weźmiemy ją pod uwagę. – powiedział prezydent Santosu, Luis Alvaro de Oliveira.  

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

Daniello

Daniello 19 sierpnia 2012 | 12:28   

Przereklamowany. Wolę Coutinho

Hagaen

Hagaen 19 sierpnia 2012 | 12:55   

Jasne - Coutinho jest mega-kozak teraz i uważam, że stabilny, trochę już ograny u nas, a po wypożyczeniu to on jest killerem ;P Poza tym Ganso to ofensywny pomocnik, a nam raczej potrzeba typowego środkowego playmakera z usposobieniem defensywnego pomocnika = Fernando.

Chrisu

Chrisu 19 sierpnia 2012 | 13:02   

Ja bym go bral, jak za rozsadna kwote.

VVujek

VVujek 19 sierpnia 2012 | 13:46   

"Odpowiednią" no właśnie,kiedy my ostatnio złożyliśmy odpowiednią ofertę za tak drogiego zawodnika ??

domi

domi 19 sierpnia 2012 | 14:55   

daniello, też wolę Cou, ale on sam albo z Wesem mało zdziała. Jeszcze jednego trzeba przebojowego. Czy nim ma być Ganso? Pozostawiam to bez komentarza.

Michael 1985

Michael 1985 19 sierpnia 2012 | 18:37   

Też wolę Coutinho,


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich