CAMPIONI 2021

 

Zancan: Dobry Mudingayi, świetny Palacio

19 sierpnia 2012 | 17:01 Redaktor: Daniello Kategoria:Ogólna

Federico Zancan, dziennikarz telewizji Sky udzielił wywiadu, w którym nawiązał do wczorajszego występu poszczególnych Interistów. Rozmowa została opublikowana dzisiaj.

Nerazzurri w pełni kontrolowali przebieg spotkania z CA Bizertin. Bramka zdobyta przez Cambiasso i dwie zaaplikowane za sprawą Rodrigo Palacio były ukoronowaniem przewagi klubu z San Siro.

- Mudingayi przybył do Interu po znakomitym sezonie w Bolonii. Wczoraj trener dał mu zagrać i spisał się całkiem przyzwoicie. Jestem pewien, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jeśli chodzi o Palacio, gracz ten po raz kolejny udowodnił iż jest piłkarzem z najwyższej półki, choć we Włoszech często był w cieniu zapomnienia. Wczoraj, podobnie jak na obozie przygotowawczym wyglądał bardzo dobrze, o czym świadczą dwie bramki i asysta.

Następnym przeciwnikiem Nerazzurri są piłkarze z Rumunii. Starcie rozpoczynające dwumecz z Vaslui zaplanowano na 23. sierpnia. Kto wie, czy właśnie dobrym występem przeciw Bizertin, obaj zawodnicy nie zapewnili sobie gry w kolejnym meczu.

Źródło: solointer.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Hagaen

Hagaen 19 sierpnia 2012 | 19:49   

Mudingayi dobrze? Podobno siano grał, tak koledzy mówili ... Nie rozumiem więc Pana eksperta.

Olsze

Olsze 19 sierpnia 2012 | 19:56   

A ja się zgodzę z Panem ekspertem. :)

INTER_moje_zycie

INTER_moje_zycie 19 sierpnia 2012 | 22:43   

To chyba oglądałem inny mecz jak on zagrał przyzwoicie..

Olsze

Olsze 20 sierpnia 2012 | 00:15   

Najwyraźniej. Ogólnie zauważyłem taką tendencję, że na polskich stronach fanowskich ocenia się go bardzo surowo, na zagranicznych zaś wprost odwrotnie. Ale po tej kampanii polegającej na zmieszaniu go z błotem jaka miała miejsce na rodzimych stronach zanim Gaby zagrał choćby minutę w naszych barwach nie bardzo mnie to dziwi. :)

Hagaen

Hagaen 20 sierpnia 2012 | 17:21   

Czekam więc z osądem na następny mecz, mam zamiar go zobaczyć i zdecydować. Na razie jest on wg mnie 2-gim zmiennikiem, może mnie do siebie przekona, ma cały sezon :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich