Agent Afellaya: On chciałby grać więcej

27 sierpnia 2012 | 16:42 Redaktor: bydomino Kategoria:Ogólna

Agent Ibrahima Afellaya, Rob Jansen mówi o tym, iż Holender jeszcze w tym okienku transferowym może opuścić FC Barcelonę.

- Mój klient ma spore umiejętności, ale nie jest on w planach Katalończyków. Ibrahim miał poważną kontuzję, ale już ją całkowicie wyleczył. On chciałby grać więcej, a w Barcelonie nie ma na to możliwości. Jak na razie poszukuje nowego pracodawcy dla Afellaya, jeżeli była by ofertą wypożyczenia z Dumy Katalonii mogła by być ona przyjęta, oczywiście nie jeden klub zechce sprowadzić mojego klienta. Do końca okienka transferowego pozostało kilka dni, zobaczymy jak to wszystko się potoczy. - zakończył Rob Jansen

Ibrahimem Afellayem, interesował się niedawno Arsenal oraz mediolański Inter, czy o pozyskanie Holendra wtrąci się jeszcze jakiś klub?

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 12

Randama

Randama 27 sierpnia 2012 | 16:44   

Osobiście brałbym go a środkowego napastnika odpuscił.

Giacomo

Giacomo 27 sierpnia 2012 | 16:49   

Cassano, Sneijder, Coutinho, Palacio, Alvarez mogą grać jako ta trójka za napastnikiem, a napastnik? Milito i ... ? Palacio? Priorytetem jest napastnik bo w ofensywnej pomocy jest luzik.

MrGoal

MrGoal 27 sierpnia 2012 | 17:13   

Chyba nie do konca mamy taki nadmiar, bo choc ofensywnych pilkarzy mamy faktycznie sporo to zaden z nich szeroko na skrzydle grac nie potrafi, poza palacio. A Strammacioni uparcie powtarza ze taka opcje gry chcialby tez miec. Wiec napastnik tak, tylko dlaczego 30 letni. To juz wole by livaja gral. A affelaya czy sturridgea bym absolutnie nie odpuszczal

MrGoal

MrGoal 27 sierpnia 2012 | 17:14   

Stramaccioni

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 27 sierpnia 2012 | 17:19   

Panowie czemu nie ustawicie sobie avatarków, czytelniej byłoby czytać komentarze

Carlitos

Carlitos 27 sierpnia 2012 | 17:28   

Panie kierowniku, zwiększcie limit rozmiaru zdjęcia na avatar bo ciężko coś znaleźć.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 27 sierpnia 2012 | 17:42   

no nie żartuj, 10 kb na obrazek 65x65 to aż nadto :)

Carlitos

Carlitos 27 sierpnia 2012 | 18:16   

Pomyliłem z innym portalem, przepraszam najmocniej szefie. U was rzeczywiście wszystko gra.

Michael 1985

Michael 1985 27 sierpnia 2012 | 18:36   

Palacio nadaje się do roli wysuniętego napastnika, od biedy może zagrać i Cassano, więc można go spróbować pozyskać.

Guantanamo

Guantanamo 27 sierpnia 2012 | 19:20   

Olac dziada tak jak on nas olal..

domi

domi 27 sierpnia 2012 | 20:05   

Nie mogę patrzeć na tego egoistę. I to jeszcze z Farselony.

VVujek

VVujek 27 sierpnia 2012 | 21:49   

Ja bym go brał w ciemno :)