Maicon, dziękujemy!

31 sierpnia 2012 | 16:43 Redaktor: FReeFonix Kategoria:Transfery

Oficjalna wiadomość - Maicon Douglas odchodzi z Interu Mediolan. Jego nowym klubem będzie Manchester City, który dopiero dzisiaj rozpoczął transferową ofensywę. Oficjalną wiadomość podała główna strona Interu - inter.it

31-latek dołączył do Mediolańczyków w 2006 roku i spędził tu 6 sezonów. W szeregach Nerazzurrich wystąpił w 249 meczach i strzelił w nich 20 bramek.

Oto najładniejsze bramki '13' w zespole La Beneamaty:

Dziękujemy i powodzenia, Maicon!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 13

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 31 sierpnia 2012 | 16:56   

249 występów, 20 bramek i jeszcze więcej rajdów i asyst. Dzięki Maic. Powodzenia

Daniello

Daniello 31 sierpnia 2012 | 17:12   

Grazie!

master

master 31 sierpnia 2012 | 17:13   

oj jeszcze bym dodał gola z półfinału z Barcą ale nie dla urody a dla pokazania jaki ważny ten gol był dla wszystkich Interistów.

Michael 1985

Michael 1985 31 sierpnia 2012 | 17:29   

Nie pasuje mu ta koszulka uważam :) http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199054_10152072221130455_247611012_n.jpg Dzięki Douglas za te 6 lat.

domi

domi 31 sierpnia 2012 | 18:30   

Ten gest po strzelonej bramce Juventusowi mówi o nim wszystko. Wielkie dzięki Douglas!

ester

ester 31 sierpnia 2012 | 19:59   

Dzieki Miacon za te lata w Interze , przyczyniłes się bardzo do wszystkich trofeów

Maradon.

Maradon. 31 sierpnia 2012 | 20:03   

kolejny z ulubienców odchodzi... trzeba już zacząć się przyzwyczajać. Niedługo Il drago, Cuchu, Il principe noi oczywiście nasz Il capitano :(

Morfo

Morfo 31 sierpnia 2012 | 21:47   

Trzymaj sie mistrzu, wielkie dzieki za te wszystkie lata... życze duzo bramek i asyst w MC.

bydomino

bydomino 1 września 2012 | 00:21   

Grande Maicon!

Hagaen

Hagaen 1 września 2012 | 02:12   

Maicon. To co chciałem Ci przekazać już większość napisała, mi pozostało tylko już chyba określić co o Tobie myślę, a myślę wiele dobrego, dlatego ujmę to w jednym słowie: Maicon - wspaniały. Dziękuję za wszystko.

Klinsi

Klinsi 1 września 2012 | 02:17   

Maicon przeczytał i kazał Was pozdrowić ;)

VVujek

VVujek 1 września 2012 | 14:27   

:( To jest najlepszy prawy obrońca na świeciem,żegnaj i powodzenia.

InterForEver!

InterForEver! 2 września 2012 | 14:12   

Zgadzam się z VVujek. Niesamowity piłkarz. Pięknie strzela z dystansu, co potwierdził w ostatnich derbach. Żegnaj Maicon