Borriello w Genoi, Gilardino w Bologni?

31 sierpnia 2012 | 17:44 Redaktor: Giacomo Kategoria:Transfery1 min. czytania

Ostatnie dzwonek dla klubów poszukujących wzmocnień na rynku transferowym trwa w najlepsze. Według najnowszych doniesień Gazzetta.it, do Interu nie dołączy żaden z dwójki napastników Marco Borriello - Alberto Gilardino. Obaj snajperzy byli jednymi z głównych kandydatów do wzmocnienia linii ataku Nerazzurrich, jak się teraz okazuje, zagrają oni w innych klubach.

Ani Marco Borriello, ani Alberto Gilardino nie założy czarno-niebieskiej koszulki w tym sezonie. Pierwszy z nich, były zawodnik m.in. Juventusu, najprawdopodobniej trafi do Genoi. Drugi z nich zaś ją opuści, na rzecz Bologny FC. Oba nazwiska były wymieniane w kontekście zmiennika Diego Milito. W odwodzie pozostał jedynie Libor Kozak oraz Sergio Floccari, jednak klub z Wiecznego Miasta ani myśli pozbywać się swoich snajperów. Cała sprawa komplikuje się więc, a do zamknięcia okienka pozostały już tylko godziny.

Czy Interowi uda się sprowadzić jeszcze kogoś w swoje szeregi? O tym dowiemy się za nieco ponad godzinę.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Arturro

Arturro

31 sierpnia 2012 | 18:07

Sformułowanie "niespełna ponad godzinę" jest chyba niepoprawne ;P

Giacomo

Giacomo

31 sierpnia 2012 | 18:18

To miał być taki test czy uważnie czytacie newsy :P

MrGoal

MrGoal

31 sierpnia 2012 | 18:32

brakuje brakuje nam ludzi w ataku, zastepca dla Milito i jeszcze jeden skrzydlowy prawdziwy.Braknie nam takich ludzi podczas dlugiego sezonu. a tymczasem pablo hernandez z valenci za 5,5 mln funtow wytransferowany. Co my spimy? taki pilkarz za taka kase

domi

domi

31 sierpnia 2012 | 18:36

No Swensea zrobiło interes życia. A mercato się powoli zamyka, a Inter zostaje na lodzie. Kozak zostaje w Lazio, a na wypożyczenie Floccariego nie zgadzają się Biancocelesti. Byłbym zadowolony, jakby tylko jakiś napastnik przyszedł w tych ostatnich minutach. A Inter chyba nie ma nikogo w alternatywie tej dwójki.

Hagaen

Hagaen

31 sierpnia 2012 | 20:11

Bo Inter myślał, że zaproponuje malutką cenę, a przyciśnięci zawodnicy i kluby się na to zgodzą... Źle no, to akurat minus dla Branci w ostatecznym rozrachunku.

Puerto

Puerto

1 września 2012 | 11:14

Dobrze że nikt z tej dwójki nie trafił do Interu, ponieważ tutaj mało by sobie pograli, a taki Gilardinio ma praktycznie załatwione występy w pierwszej jedenastce Bolonii. Boriello jak się nie mylę, mało grał w tym roku, natomiast w Genoi pasuje idealnie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich