Primavera dziś zagra z Liverpoolem
Już dziś o 15:00 w Mediolanie odbędzie się pierwsze spotkanie grupowe Interu w rozgrywkach NextGen Series. Primavera Interu, która jest obrońcą tego trofeum, zagra w Centro Sportivo Giacinto Facchettiego przeciwko Liverpool'owi.
W grupie 5, w której grają podopieczni Daniele Bernazzaniego występują jszcze zespoły Borussi Dortmund oraz Rosenborga.
Lista zespołów biorących udział w rozgrywkach NextGen Series:
Ajax
Anderlecht
Arsenal
Athletico Bilbao
Borussia Dortmund
Chelsea
CSKA Moskwa
Juventus
Olympiakos
Paris St Germain
Aston Villa
FC Barcelona
Celtic FC
Fenerbahce SK
Inter Mediolan
Liverpool FC
Manchester City FC
Marseille FC
Molde FK
PSV Eindhoven
Rosenborg BK
Sporting Lisbon FC
Tottenham Hotspur
VFL Wolfsburg
Źródło: inf.własna
Daniello
19 września 2012 | 09:04
Liverpool w poprzedniej edycji zebrał ładne baty od Ajaxu. Będę zdziwiony, jeżeli nie wygramy. Tak nawiasem - Pecorini? :)
Phantom
19 września 2012 | 13:52
Szkoda że nie ma polskich drużyn. Akurat młodzieżowe zespoły dają radę.
Paweł Świnarski
19 września 2012 | 14:26
Dziwi mnie brak Realu Madryt
Internazionalista
19 września 2012 | 14:55
Pawel a Castilla czasem nie gra teraz w Segunda? to mogloby wyjasniac ich brak, aczkolwiek Barcelona wystepuje. Brakuje tez np Man Utd
Daniello
19 września 2012 | 15:00
Brak Man Utd mnie akurat nie dziwi. Nie wiem jak Liverpool, ale w rezerwach United grają chłopaki po 20-22 lata ;)
Reklama