Bellugi: Maicon był ciężarem

23 września 2012 | 11:38 Redaktor: Randama Kategoria:Transfery

W wypowiedzi dla TMW były włoski obrońca, Mauro Bellugi podsumował letnie okienko transferowe w wykonaniu Interu. Zdaniem Włocha Marco Branca bardzo dobrze postąpił pozbywając się takich zawodników jak Julio Cesar, Maicon i Lucio.

Drużyna Massimo Morattiego ma za sobą niezwykle aktywne miesiące. Drużynę opuściło oraz wzmocniło kilkunastu zawodników. Według Bellugiego kilka zmian jest na duży plus.

- Uważam, że to był dobry rynek transferowy dla Interu. Nerazzurri pozbyli się Maicona, który swoją grą i zaangażowaniem nie zasługiwał na grę, nie mówiąc już o jego wysokim wynagrodzeniu. To samo tyczy się Lucio oraz Julio Cesara. Branca ściągnął bardzo dobrego bramkarza, Palacio jest świetną alternatywą. Cassano to też dobre wzmocnienie. Jestem zadowolony z wymiany za Pazziniego, a dodatkowo z zarobionych 7.5 mln euro.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

domi

domi 23 września 2012 | 14:03   

Ostatnie okienko było dobre w wykonaniu Interu, ale to już historia. Teraz wodzowie naszego klubu muszą się głowić nad zimowym okienkiem, gdzie trzech zawodników dużego kalibru byłoby na plus dla nas.

Hagaen

Hagaen 23 września 2012 | 17:02   

Napastnik koniecznie. Etatowy, taki 5-cio gwiazdkowy. Milito niestety, chyba zgasł na dobre. Tak czuję. Co jakiś czas wrzuci bramkę, ale generalnie - masakra.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich