Raport z wypożyczeń: Kiepskie wyniki

9 października 2012 | 19:50 Redaktor: Giacomo Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Oto kolejny raport z wypożyczeń. Tym razem nie ma powodów do dumy, ponieważ tylko jednemu z zespołów naszych młodych zawodników udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ale jak już wygrywać to w dobrym stylu, Spezia Benedettiego i Crisetiga pokonała Livorno 5:1. Tutaj można przeczytać jak radzą sobie nasze piłkarskie nadzieje:

Włochy - 8 kolejka Serie B.

1. Francesco Bardi (Novara) - Reggina 1 - 0 Novara.

Zagrał 90 minut w wyjazdowym meczu z Regginą. Niestety jego klub uległ Armantonim przegrywając 1 bramką. Goście kończyli ten mecz w dziewięciu.

2. Rodrigo Alborno (Novara) - Reggina 1 - 0 Novara.

Nie znalazł się w kadrze meczowej na mecz z Regginą.

3. Simone Benedetti (Spezia) - Livorno 1 - 5 Spezia.

Spezia rozbiła w tym meczu klub znany z komunistycznych poglądów - nie kogo innego jak Livorno. Simone zagrał pełne 90 minut. Na tym boisku było równie czerwono co na boisku Regginy - tym razem jednak oba zespoły kończyły swój udział w zmaganiach grając 10 na 10.

4. Lorenzo Crisetig (Spezia) - Powołanie.

Powołany na Turniej czterech narodów w którym swój udział ma reprezentacja Italii U-20.

5. Cristiano Biraghi (AS Cittadella) - Ternana 3 - 1 Cittadella.

Pełny wymiar czasu w meczu przeciwko Ternanie Calcio. Cittadella przegrała to spotkanie 3-1 a Biraghi  w 75 minucie został ukarany żółtą kartką.

6. Luca Caldirola (A.C Cesena) - Modena 4 - 0 Cesena.

Trzy czerwone kartki, cztery gole. To najlepszy dowód na to, że druga liga włoska wcale nie jest taka nudna jak by to można było pomyśleć. Młody stoper zagrał cały mecz przeciwko Modenie, a jego klub zaznał sromotnej klęski 4 - 0. W tym meczu sędzia pokazał 9 żółtych kartek, oraz 3 czerwone, z czego 2 dla Ceseny.

Włochy - 7 kolejka Serie A.

1. Marco Davide Faraoni (Udinese) - Napoli 2 - 1 Udinese.

Wszedł na zaledwie cztery ostatnie minuty jednego z najciekawszych spotkań 7 kolejki Serie A. Udinese poległo na boisku w Neapolu wynikiem 2-1. Wynik meczu ustalił były Interista - Goran Pandev.

Hiszpania - 7 kolejka Primera Division.

1Samuele Longo (Espanyol - Hiszpania) - Real Valladoid 1 - 1 Espanyol.

Longo zagrał do 73 minuty a jego klub zremisował z Realem Valladiod 1-1. Papużki dużymi krokami maszerują wprost na spadek. Espanyol z dorobkiem zaledwie dwóch punktów zajmuje ostatnie miejsce w Hiszpańskiej Primera Division.

Rumunia - 11 kolejka I Ligi Rumuńskiej.

1. Denis Alibec (Viitorul Constanța - Rumunia) - Viitorul 1 - 2 Petrolul.

Denis zagrał 77 minut w przegranym 1-2 meczu z FC Petrolul. Już w drugiej minucie zawodnik Interu zobaczył żółty kartonik.