Jak grali reprezentanci

17 października 2012 | 09:12 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wtorkowy wieczór nie był zbyt udany dla zawodników Interu powołanych do swoich reprezentacji, ponieważ ich drużyny albo przegrywały, albo spotkanie oglądali z ławki rezerwowych.

Jak informowaliśmy już wcześniej, Yuto Nagatomo rozegrał pełne 90 minut w meczu rozegranym we Wrocławiu przeciwko Brazylii. Jego drużyna przegrała aż 4-0.

Porażką zakończyło się również spotkanie z udziałem Samira Handanović'a. Słowenia przegała 0-1 z Albanią w kwalifikacjach do MŚ 2014. Bramkarz Interu grał przez 90 minut.

Gorycz porażki znieść musieli również Urugwajczycy z Interu: Alvaro Pereira i Walter Gargano. Ich reprezentacja przegrała z Boliwią w kwalifikacjach MŚ 2014. Hat-trick ustrelił Saucedo, czwartego gola dołożył Mojica. Dla Urugwaju honorowe trafienie zaliczył Suarez. Pereira grał przez 90 minut, natomiast Gargano został zdjęty w 36 minucie.

Na Giuseppe Meazza zwycięstwo odniosła reprezentacja Włoch. Piłkarze Prandellego pokonali 3-1 Danię po golach Montolivo, De Rossiego i Balotellego. Włosi przewodzą w grupie B w kwalifikacjach do MŚ 2014 w Brazylii. Andrea Ranocchia cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Źródło: inter.it