Mihajlović: Nie można lekceważyć Partizana
Zlatan Ibrahimovic zapytany o porażkę swojej byłej drużyny z Malagą w Lidze Mistrzów odparł krótko: - Ich problem. Lakoniczna wypowiedź Szweda pokazała uczucia jakimi piłkarz darzy swój były klub. Zupełne inne uczucia ma Sinisa Mihajlović, któremu los Interu nie jest obojętny. Były piłkarz, a obecnie trener z racji swego serbskiego pochodzenia, wypowiedział się na temat dzisiejszego rywala Interu - Partizana.
- Inter musi być bardzo ostrożny. Talentów serbskiego Partizana nie powinno się lekceważych. - przestrzegł Interistów na łamach Corriere dello Sport
Źródło: fcinternews.it
Kiksu
25 października 2012 | 11:57
Niewiem dlaczego ale troche boje sie tego spotkania aby inter niesiony na fali zwyciestw nie popadl w samozachwyt bo jesli strzela nam pierwsi to pozniej bedzie ciezko wygrac. Mam nadzieje ze 99 i 22 znow pokaza ze mimo swojego wieku wiedza jak sie gra i strzela bramki. Pazza Inter !!
domi
25 października 2012 | 16:52
Też się boję, ale musimy wygrać i piłkarze o tym wiedzą. Nie musi być piękny mecz, byle wygrać, przyzwyczaiłem się do tego, że wygrywamy po słabych meczach i akurat dzisiaj nie miałbym nic przeciwko temu.
Wiktor
25 października 2012 | 18:27
I ma rację. Dlatego martwi mnie ustawienie i wyjściowa jedenastka.
Reklama