Wypowiedzi po meczu

13 stycznia 2008 | 18:18 Redaktor: lordqkie Kategoria:Ogólna

Oto co powiedzieli zawodnicy oraz trener Interu po wygranym meczu 3-2 przeciwko Sienie:

Ibrahimovic:
"Byliśmy przygotowani na trudny pojedynek. Zawsze jest ciężko po przerwie świątecznej. Zdobyliśmy trzy bardzo ważne punkty. Trzy punkty, które dały nam więcej pewności siebie. Jesteśmy w świetnej formie. Teraz tylko musimy ją kontynuować. W walce o Scudetto nie pozostaje tylko Roma. Jest jeszcze Juventus oraz Fiorentina, a i zobaczycie, że i Milan też powróci do stawki. Zdobyłem dziś dwie ważne bramki. Ciężko trenuje i można zobaczyć efekty. Jednak wygraliśmy tylko dzięki całej drużynie.

Stankovic: "Jestem zadowolony ze zwycięstwa i z tego, że był to ciężki mecz. Zagrałem bardzo dobre 45 minut. Dużo biegałem i czułem się dobrze. Teraz jedyne co mogę zrobić to pomagać dalej mojej drużynie w kontynuowaniu naszej znakomitej passy. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę znów grać i przyczyniać się do zwycięstw drużyny.

Mancini: "To było ważne zwycięstwo, jednak czeka nas jeszcze wiele takich meczy w drodze do osiągnięcia Scudetto. Dobrze jest zacząć po przerwie od zwycięstwa, a to dzisiejsze było przeciwko walecznemu rywalowi i dodatkowo na jego stadionie. Z początku graliśmy trochę lekkomyślnie, jednak bramka na 2-1 tuż przed przerwą dodała nam siły. Ibra strzelił dziś niesamowitego gola. Był to gol zdobyty dzięki wyjątkowej precyzji.

Źródło: www.inter.it

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich