CAMPIONI 2021

 

Bergomi: Livaja musi grać

25 listopada 2012 | 14:13 Redaktor: FReeFonix Kategoria:Ogólna

Giuseppe Bergomi, legendarny obrońca Interu Mediolan wypowiedział się dla Sky na temat młodego talentu, urodzonego w 1993 roku - Marko Livaji, który swoją pierwszą bramkę w dorosłej kadrze Nerazzurrich zdobył w meczu z Rubinem na Stadio Giuseppe Meazza.

- Myślę, że młodzi piłkarze, tacy jak on powinni grać coraz częściej, utrzymywać ciągłość działań. Livaja jest dobry i jeszcze to udowodni. Jeżeli Stramaccioni będzie dawać mu więcej szans, pokaże swoją klasę. On i Coutinho w przyszłości będą stanowić o sile Interu jeżeli wykorzystają okazję do gry. 

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 14

Giacomo

Giacomo 25 listopada 2012 | 14:35   

Bergomi w tych samych słowach mówił o Ranocchi w tamtym sezonie. Historia lubi się powtarzać :) Livaja fundamentem naszego ataku w przyszłym sezonie? :D

Grzegorz940106

Grzegorz940106 25 listopada 2012 | 14:39   

Racja :)

Chrisu

Chrisu 25 listopada 2012 | 15:07   

Livaja jak narazie jest zbyt chimeryczny, trzeba go teraz wypozyczyc i w nastepnym sezonie aby gral.

Carlitos

Carlitos 25 listopada 2012 | 15:23   

Wypożyczenie to bardzo dobry pomysł.

Tob19

Tob19 25 listopada 2012 | 15:28   

Mógłby czasami zagrać kosztem Milito w lidze. U boku Palacio czy Cassano nie wyglądało by to źle :)

Chrisu

Chrisu 25 listopada 2012 | 15:43   

chodziło mi aby w next sezon tez wypozycz go xD bo niezrozumiale napisalem w sumie

Daniello

Daniello 25 listopada 2012 | 15:59   

Ci, z których ma szansę cokolwiek wyrosnąć, a więc Livaja, Duncan, Bessa zimą obowiązkowo na wypożyczenie. Etap gry w słabszym zespole, doskonale zweryfikowałby, który z tych zawodników zasługuje na bycie częścią Interu w przyszłym sezonie.

Chrisu

Chrisu 25 listopada 2012 | 16:09   

Mbaye chyba tez

Daniello

Daniello 25 listopada 2012 | 16:17   

Racja, ale to akuratnie rocznik 94, więc jak na włoską piłkę, jeszcze trochę czasu ma.

grzybek010

grzybek010 25 listopada 2012 | 16:36   

Jeżeli chodzi o wypożyczenie, to tylko za granicę. Nasi wypożyczeni w ogóle nie grają w tam w SerieB.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 25 listopada 2012 | 17:33   

a na wypożyczeniu mamy jeszcze Longo

Maradon.

Maradon. 25 listopada 2012 | 20:21   

nie jestem przekonany co do talentu Longo& Livaja ale wiadomo moge się mylić. Mi z młokosów najbardziej podobają się Bessa, Duncan, Mbaye

Giacomo

Giacomo 25 listopada 2012 | 21:42   

Maradon. Czyli podobają Ci się grajkowie którzy najmniej grają. Jeszcze zdążą przestać Ci się podobać.

Internazionalista

Internazionalista 26 listopada 2012 | 09:54   

no wlasnie, strasznie denerwuje mnie fakt ze nasi sa wypozczeni i wogole nie graja....to po kiego Inter ich wypozycza do takich zespolow....albo niech graja ciagle albo wypozyczyc do klubu gdzie grac beda...