Ponad 1500 tifosich Interu na meczu z Parmą

26 listopada 2012 | 17:46 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Dzisiejszy wyjazdowy mecz z Parmą jest dla Interu szczególnie ważny. Po ostatnich potknięciach, przewaga Juventusu ponownie wzrosła do 4 punktów. Dziś, po tym jak Bianconeri przegrali w Mediolanie przeciwko Rossonerim, jest okazja te straty nadrobić.

Zdają sobie z tego sprawę piłkarze, jak i trener Stramaccioni, który zasiądzie na ławce trenerskiej, a nie na trybunach Stadio Tardini, po tym jak anulowano mu karę zawieszenia.

Zdają sobie z tego sprawę także niezawodni kibice Interu, którzy w liczbie 1500 osób pojawią się na obiekcie rywali w sektorze przeznaczonym dla nich. Do tego dochodzi oczywiście nieznana liczba sympatyków Interu, którzy rozsiani będą po całym stadionie, pośród kibiców drużyny gospodarzy.

Źródło: fcinternews.it

M12 FUEL™ Subkompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem Milwaukee 4933479870 - kupisz na mspot.pl

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich