Primavera, Coppa Italia: Inter 4-0 Modena

9 grudnia 2012 | 10:59 Redaktor: FReeFonix Kategoria:Relacje2 min. czytania

Primavera Interu Mediolan pokonała Modenę w Coppa Italia 4-0 i zapewniła sobie awans do Pucharu Włoch U19.

Podczas zimnego popołodnia i ciężkich warunków do gry (konkretnie mowa o stanie murawy), podopieczni Daniele Bernazzaniego zdominowali spotkanie od początku do końca, grając pewnie na zero z tyłu i świetnie z przodu. Colombi otworzył wynik spotkania już w 14 minucie meczu. Świetnie przyjął piłkę plecami do bramki, aby potem oddać strzał, który okazał się nie do zatrzymania przez bramkarza Modeny - D'Agostino. Jeszcze przed przerwą piłkę do siatki rywali dostarczył Gabbianelli po strzale z woleja. 5 minut po rozpoczęciu drugiej połowy padła kolejna bramka. Piłkę po rzucie rożnym w pole karne dogrywał Del Piero, akrobatycznym strzałem popisał się strzelec pierwszej bramki Colombi, jednak bramkarz sparował piłkę, która trafiła wprost na Mbaye. Młody Ibrahima wykorzystał tę szansę i podwyższył wynik na 3 do 0. 4 minuty po tej sytuacji wynik meczu ustalił Terrani, który wykorzystał kapitalne podanie Colombiego.

Inter w dwumeczu pokonał Modenę 5-0. W ćwierćfinale zmierzy się z Torino, które wyrzuciło Parmę za burtę Coppa ItaliaU19.

Inter 4-0 Modena (Połowa: 2-0)