Schelotto praktycznie w Interze
Ezeqiuel Schelotto prawdopodobnie już niedługo stanie się piłkarzem Interu Mediolan.
Argentyńczyk z włoskim paszportem trafić ma do Interu z Atalanty za kwotę 3,5 miliona euro plus połowa karty Marko Livaji.
W rozmowie ze Sport Italia piłkarz powiedział, że jest bardzo szczęśliwy z powodu przejścia do Interu.
Źródło: Sky
Rafski
30 stycznia 2013 | 00:24
Witamy! Jeszcze tylko Kuzmanovic i aby przetrwać do lata i tych mega transferów takich jak Dżeko :)
Wisnia_pl
30 stycznia 2013 | 01:35
Ja bym mega transferów w lecie tak nie wyczekiwał, bo jedyne czego się doczekasz to niestety, ale tylko wielkiego rozczarowania z naszym zarządem pełnym idiotów.
Drakon
30 stycznia 2013 | 01:48
dobre i to. Gorsza kalika odz Dzonego nie jest, wydaje mi sie ze powinien nawet bokiego Alvaro przebic. Nie lubie go za bardzo, ale w obecnej sytuacji niema co wybrzydzac.
InterForEver!
30 stycznia 2013 | 09:26
Już niedługo?! Ja chce go jutro w Interze widzieć!
Luk
30 stycznia 2013 | 09:31
Dobry transfer, tylko szkoda Livaji. Mam nadzieję, że Inter zagwarantował sobie sensowną kwotę odkupu sprzedanej połówki karty.
intermilano
30 stycznia 2013 | 09:35
licze na Ciebie.... jeszcze jonaana wyporzyczyc gdziec bo koles lipny max
Seb
30 stycznia 2013 | 09:50
Nareszcie jakiś pozytyw:)
interek86
30 stycznia 2013 | 10:13
Tak jak mówi Wiśnia dopóki będzie ten debil branca nie ma co się spodziewać wyjebać tego idite bo tylko psuje nasz klub!!!!!!!!!!!!!!!!
Fan Inter
30 stycznia 2013 | 10:35
Pierwszy dobry transfer w tym roku. Mam nadzieję że Schelotto nie zawiedzie.
Can7ona
30 stycznia 2013 | 11:17
Doobra skończmy tą euforię. KTO TO JEST SCHELOTTO? Ok, nie oglądam Atalanty, nie wiem co daje drużynie ale ten facet, ale w aktualnym sezonie grajek rozegrał 19 spotkań i ma UWAGA 1 ASYSTĘ!. No bez żartów on ma nam pomóc? Serio? Fajnie, że przyszedł, tylko po co? Żeby liczba używanych koszulek sie zgadzała? Paranoja.
domi
30 stycznia 2013 | 11:57
Na włoskiej stronie Interu piszą, że dzisiaj ma złożyć swój podpis. Witamy w Interze, Ezequiel!
Hagaen
31 stycznia 2013 | 06:43
Schelotto to bardzo dobry piłkarz. Czemu oceniacie przydatność (pyt. do Can7ony) tylko na podst. strzelonych bramek i asyst, zwłaszcza u raczej defensywnego bocznego skrzydłowego? Poza tym, w Atalancie spisywał się bardzo dobrze. Młody jest, ma 23-lata. Daję mu rok na rozwinięcie i może napierdzielać. On, a na drugiej Nagatomo/Pereira i pozamiatane xD
Reklama