intermediolan.com i social media

30 stycznia 2013 | 13:44 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Serwis intermediolan.com od zawsze starał się iść z duchem czasu, dlatego po tym jak uruchomiliśmy jako pierwszy polski serwis na swoją stronę portalu Facebook, we wrześniu 2011 roku przyszedł czas na kolejny krok i otworzyliśmy konto na Twitterze.

O ile Facebook zyskał już w naszym kraju ogromną popularność, to społeczność Twittera wciąż nie jest tak rozbudowana jak w innych krajach, chociażby we Włoszech. Polskich Kibiców Interu na Twitterze wciąż jest stosunkowo mało, dlatego chcemy przyczynić się do zmiany tego stanu rzeczy i "rozkręcić" bardziej nasz kanał, gdzie zamieszczamy krótkie informacje na temat najpilniejszych spraw związanych z Interem. Nie stronimy również od wchodzenia z Wami w polemikę i zachęcamy do do tego samego (choć zdajemy sobie sprawę, że zazwyczaj piszemy na tyle mądrze, że trudno się z nami nie zgadzać :)).

Czym jest Twitter?

Twitter – darmowy serwis społecznościowy udostępniający usługę mikroblogowania umożliwiającą użytkownikom wysyłanie oraz odczytywanie tak zwanych tweetów. Tweet to krótka, nieprzekraczająca 140 znaków wiadomość tekstowa wyświetlana na stronie użytkownika oraz dostarczana pozostałym użytkownikom, którzy obserwują dany profil. Użytkownicy mogą dodawać krótkie wiadomości do swojego profilu z poziomu strony głównej serwisu, wysyłając SMS-y lub korzystając z zewnętrznych aplikacji.

wg.Wikipedia

Zapraszamy na nasz główny kanał: @inter_mediolan
Polecamy również kanał naszego publicysty Jakuba Kralki (Loon) @jakubkralka

Możliwe, że wkrótce do świata Twittera wkroczą także nasi inni redaktorzy, którzy mają coś do powiedzenia.


Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Fan Inter

Fan Inter 30 stycznia 2013 | 14:01   

No, no widać że strona się rozkręca :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich