Inter mógł sprzedać Maicona... za 25 mln euro

12 lutego 2013 | 02:32 Redaktor: Daniello Kategoria:Ogólna

Dwa lata temu Inter nie przyjął oferty w wysokości 25 milionów euro za brazylijskiego defensora Maicona. Poinformował o tym Antonio Caliendo, były agent zawodnika, który był gościem radia Gr Parlamento. Obecny konsultant transferowy Modeny, wziął udział w audycji "Polityka w piłce".

- Maicon przegapił świetną okazję, aby przywdziać trykot Realu Madryt. Nie miał szczęścia, bo choć w istocie chciał odejść, Inter nie dał mu takiej możliwości. Dwa lata temu Królewscy oferowali 25 milionów euro, jednak Włosi stanowczo odmówili.

W lecie minionego roku Inter wreszcie sprzedał reprezentanta Canarinhos, a jego nowym klubem został angielski Man City. Co ciekawe, aby nabyć Maicona wystarczyło wyłożyć na stół kwotę 3,5 miliona euro.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Hagaen

Hagaen 12 lutego 2013 | 07:35   

I dlatego, nawet gdyby udało się naszemu zarządowi hipotetycznie zakontraktować Ronaldo i Messiego za darmo, to dalej będę twierdził, że są bardzo kiepskim zarządem.Skoro mieli takie plany, to czemu nie sprzedali Maicona? Debilizm w czystej postaci -.-

Kiksu

Kiksu 12 lutego 2013 | 11:16   

Bardziej sie sklaniam ku temu ze nie spodziewali sie tak slabego nastepnego sezonu w jego wykonaniu, z reszta nie tylko jego bo jak powszechnie wiadomo gdy odszedl Jose to kazdy obnizyl loty do granic absurdu. Wazne ze to juz za nami i teraz pisze sie nowa historia naszego klubu. PAZZA INTER !!

Drakon

Drakon 12 lutego 2013 | 12:51   

przecie wszyscy o tym dobrze wiedzieli... tylko kto mógł wtedy przewidzieć że Meką, aż tak podupadnie z formą w tym czasie? Teraz w MC przegrywa walkę o miejsce na boisku z rezerwowym

InterForEver!

InterForEver! 12 lutego 2013 | 14:38   

22,5 mln! Lol


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich