Klęska we Florencji...

17 lutego 2013 | 20:31 Redaktor: Biały Kategoria:Relacje2 min. czytania

Niedzielnego wieczoru na murawie we Florencji istniała tylko jedna drużyna. Nie był to niestety Inter, a zespół gospodarzy. Nerazzurri jakby nie wyszli tego wieczoru na boisko, bo tego dnia piłkarze "fiołków" strzelali gole z niezwykłą łatwością.

Raport meczowy oraz oceny piłkarzy - kliknij link

Jeśli spotkanie z Fiorentiną miało być spotkaniem, które po meczu piłkarze Interu planowali zadedykować kontuzjowanemu Diego Milito, to z tego pomysłu wycofali się prawdopodobnie już po kilku minutach od pierwszego gwizdka. Inter wyglądał mizernie od pierwszej do ostatniej minuty, Fiorentina dominowała całkowicie.

Już w 3 minucie Andrea Ranocchia przysnął, a Stevan Jovetić mógł dać swojej drużynie prowadzenie. Na szczęście dla Interu, młody Czarnogórzec zamiast strzału, zdecydował się na... podanie do bramkarza Interu.

W 13 minucie znacznie lepiej zachował się Ljajić. Po koronkowej akcji gracz Fiorentiny dał prowadzenie swojej drużynie strzałem głową.

W 33. minucie było już 2-0, kiedy pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Stevan Jovetić. Wynik ten utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron mecz nadal był trudnym doświadczeniem dla kibica Interu, bowiem zamiast stopniowego odwracania losów spotkania, Fiorentina kolejnymi dwoma bramkami pogrążyła beznadziejnie grający Inter. Najpierw zrobił to ponownie Stevan Jovetić uderzając z woleja w polu karnym, następnie Ljajić, który uderzył zza pola karnego, podobnie jak Jovetić w pierwszej połowie (aczkolwiek nieco mniej efektownie).

W końcówce honorowe trafienie dla Nerazzurrich zaliczył Antonio Cassano. Włoch uderzył zza pola karnego tuż przy słupku. Niestety była to jedyna bramka Interu tego wieczoru oddana po jednym z nielicznych celnych strzałów.

Inter wraca do Mediolanu nie tylko bez punktów. Za kartki w najbliższych Derbach Mediolanu nie zagra Juan Jesus oraz Alvaro Pereira. Wynik mógł być o wiele wyższy, lecz porażka 4-1 jest i tak dla Nerazzurrich upokarzająca. W następnej kolejce Inter zagra z Milanem.

17 lutego 2013 | 20:53

pierwsze minuty pokazuja ze bedzie znow to samo i beda cheili na stojaco wygrac mecz no masakra po prosttu ;/

maestro84

maestro84

17 lutego 2013 | 21:26

Bawią się z nami jak z dziećmi. Mam nadzieję, że Moratti to widzi i wyciągnie wnioski, bo oprócz chęci trzeba mieć też kim grać, a u nas to wygląda jak zlepek niezgranych średniaków, bez pomysłu na grę.

Danek

Danek

17 lutego 2013 | 21:28

Moratti dalej sie zarzekaj ze nie wezmiesz napastnika z wolnego transferu. Nie, nie wytrzymam. KURAWA co to za baty dzis beda chyba tylko Handa chce grac. Guarin nie zebym sie czepial ale wez wypierdalaj i naucz sie grac pilka. Strama w przerwie to powinien zajebac tych obroncow naszych klepa na metrze pod presja... Przepraszam za wulgaryzmy ale kazdy kto oglada to co ja czuje to samo.

Piotrekfci

Piotrekfci

17 lutego 2013 | 21:37

PIERDOLONE KRÓLEWNY !!! STOJĄ I SAMI SIEBIE PILNUJĄ NA WZAJEM - ZERO RUCHU, ZERO NIC -- D N O !!! MOURINHO JAK TO WIDZI TO PEWNIE JUŻ DAWNO WYJEBAŁ TELEWIZOR PRZEZ OKNO -- CHCIAŁEM BEZ PRZEKLENSTW ALE TU SIĘ NA TYCH NIEROBÓW INACZEJ NIE DA !!! CO MECZ QWA SĄ ZMĘCZONE KRÓLEWNY -- OBRONA TO W OGOLE NIE WIEM PO CO TAM JEST !!! RACZEJ POMAGAJĄ FIORENTINIE A NIE PRZESZKADZAJĄ - POMOC ???? KOVACIC W SRODKU DEFENYWNEGO POMOCNIKA ??? STAMA JUZ AZ TAK CIĘ POJEBAŁO ???? TO JEST GOŚĆ NA OF POMOCNIKA A NIE DEFENSYWNEGO CAMBIASSO Z NIEGO ROBI - D N O !!!!

arturs123

arturs123

17 lutego 2013 | 21:38

Nam bardziej niż napastnika potrzeba ze dwóch naprawdę kreatywnych ofensywnych graczy... Piłkarze dziś grają na stojąco, jak jacyś zaczarowani momentami. No ale to nie pierwszy i nie ostatni taki mecz w tym sezonie. :(

Danek

Danek

17 lutego 2013 | 21:42

Licze w drugiej czesci na Gargano. Nie widze nikogo innego kto moze przyspieszyc gre. I Strama prosze, wypierdol komus ze sztabu kto bedzie stal obok moze to ich obudzi.

Piotrekfci

Piotrekfci

17 lutego 2013 | 21:43

JAKBY NIE HANDANOVIC TO JUŻ Z 5-0 BY BYLO -- WYLANCZAM TO BO ZARAZ ROZJEBIE TEN TELEWIZOR -- CZYSTKI CZYSTKI I JESZCZE RAZ CZYSTKI W TYM KLUBIE !!! WYDUPIĆ PRZESTARZAŁE GWIAZDKI, KTORE TYLKO SIĘ SNUJĄ PO BOISKU PRZEZ CO INNYM SIĘ UDZIELA !!! KAZDY SOBIE GRA - GUARIN MIESZKA SIĘ Z 5 NIKT MU NIE WYCHIDZI - U CASSANO TO SAMO - NIE MA U NAS ANI OBRONY ANI POMOCY ANI ATAKU -- NIE ISTNIEJEMY !!! PODJARALI SIĘ GRĄ Z CHIEVO KONIA ZBILI I NA TYM TYLE - ZADOWOLENI ZE RESZTA PRZECIWNIKOW POTRACILA PUNKTY TO ONI TEŻ MOGĄ -- ZERO AMBICJI ZERO - DAWAĆ MŁODYCH !!!

Zamsz

Zamsz

17 lutego 2013 | 21:44

Kovacic podchodzi do linii srodkowej boiska i tyle. Widac ladnie mu strama nakreslil jego zadania. Guarin zamiana pozycjami z kovacicem i niech wejdzie gargano, bo ten guarin to dzis padake gra. Jak nie wykaza sie chociaz odrobina checi wygrania albo chociaz remisu to bedzie ostre lanie.

etogol

etogol

17 lutego 2013 | 21:47

Matko boska co oni wyprawiaja!!!!!!!!!!!!!! Graja z nimi w dziadka jak z juniorami, a moze to jest rezerwowy sklad, bo Strama oczszedza ich na LE. Wyglada na to ,ze pomysly Stramie sie skonczyly i zbliza sie jego koniec kadencji.FORZA INTER!!!!!!!!!!

Danek

Danek

Guarin jest mlody, Kovacic tez. Guarin w dzisiejszym meczu jest zerem. Skreci jednego dwoch i trzeciemu pod pod nogi. Mateo gra defensywnego to tez nic nie gra, rownie dobrze moze stac za linia boczna, musi zagrac wyzej bez tego nie ma sensu wstawiac go do 11

InterForEver!

17 lutego 2013 | 21:54

Piotrekfci, ma rację. G. Meazza się pewnie w grobie przewraca.

Zamsz

Zamsz

17 lutego 2013 | 21:55

I sciagnal Mateo a wpuscil Alvareza. Az mam ochote wylaczyc juz ten mecz i sie nie denerwowac wiedzac ze bede widzial przy pilce Guarina

17 lutego 2013 | 22:05

hahaha - nasz podaje odbija się od ręki obrońcy piła a sędzia nie widzi -- też dobry z niego chuj !!! jak ten pedał nam sedziuje to zawsze widzi tylko nasze przewinienia i znikome przeciwnika !! co nie zmienia faktu, że nasi grają jak dzieci - za niedlugo sami sobie beda strzelać - narazie tylko podają do przeciwnika aby ten juz mial latwiej strzelic !!! FORZA QWA MAC !!!

Zamsz

Zamsz

17 lutego 2013 | 22:11

Moratti powinien wyjeb*c Strame na zbity pysk. A na miejscu Handy bym zszedl z boiska bo nie chcialo by mi sie bronic patrzac jak gra reszta.

francuz

francuz

KOMPROMITACJA! Aż wstyd :/

misiu1299

misiu1299

Kurwy ! Było fatum naszego boiska teraz będą się tłumaczyć fatum wyjazdowych spotkań

Danek

Danek

17 lutego 2013 | 22:12

Boje sie ogladac derby za tydzien...

Piotrekfci

Piotrekfci

P.S. przy stanie 3-0 dopiero zaczeli ich atakować i podchodzic do nich -- gratulacje za szybkość działania -- moratti albo ich zajebie po meczu albo powie chlopaki grajcie tak dalej - znając zycie -- ja był już w przerwie zajebał wszystkich zostawiając tylko Handanovica bo dziś na szczęscie chociaz on gra !! reszta jest w mediolanie w łóżku albo na slodkiej kawce --

17 lutego 2013 | 22:17

wszyscy byliśmy za Staramą na początku ale faktem jest ze na trenera Interu on sie nie nadaje, z reszta cięzko stwierdzic kto sie nadaje... Jest masakra, nigdy nie pomyslalbym ze osiagniemy takie dno :(

gigi

gigi

17 lutego 2013 | 22:23

TO JUŻ DAWNO SIĘ STAŁO DAREMNE! 4-0 dla violi! A dzielny strmaciaiciocioni kovacica ustawia jako defensywnego pomocnika i chce wygrac mecz?????? Między obroną a napastnikami była dziura wielkości Kanionu Kolorado. Do ZWOLNIENIA DZIADA!!!!!

17 lutego 2013 | 22:54

Wstyd Wstyd Wstyd ! jestem bardzo wirnym fanem Interu i zawsze optymista ale po dzisiejszym meczu miarka sie przebrała ,jesli nie nastąpia jakies zmiany w naszym klubie to zapomnijmy o LM a niedługo bedziemy typowym sredniakiem który bedzie zajmował miejsca od 6 do 12 bo niestety ale w piłke chodzona sie grac nieda ,brak napastnika i rozgrywającego przedewszystkim reszty lepiej nie wymieniać ! aż przykro sie patrzy i smutek ogarnia bedąc fanem Interu :(

fragresist

fragresist

17 lutego 2013 | 23:03

Moratti powinien walnąć Stramaccioniego w pysk, żeby się ogarnął. Trener jest po to, aby ustawić zawodników i mówić co mają robić na boisku, a niego tylko pokazywać emocje na ławce.

Dzonson

Dzonson

17 lutego 2013 | 23:08

Moratti powinien zwolnić Stramaccioniego, a nie bić po pysku. To by niczego nie zmieniło. Inter potrzebuje trenera z autorytetem.

misiu1299

misiu1299

17 lutego 2013 | 23:10

Fajne noty dajemy oprócz Samira nikt nie ma więcej niż 3.80 :) oczywiście jak najbardziej słuszne chociaż nawet nota naszego bramkarza nie powala

arturs123

arturs123

17 lutego 2013 | 23:39

Ciekawe jakie będą tłumaczenia na konferencji, zapewne zmęczenie po czwartkowym meczu w LE :) Za tydzien jeszcze bez Jesusa, Milan na fali - szykuje się podobny mecz. Jeśli chodzi o Strammacioniego, to przecież jego odejście praktycznie nic nie zmieni. Tutaj nawet Mourinho w duecie z Fergusonem by nie pomogli. Tutaj potrzeba PRAWDZIWEJ rewolucji. Ale do tego potrzebne sa TRANSFERY i to nie odrzutkow typu Schelotto czy Mudinygai, tylko zawodnicy z umiejetnosciami... Sezon 10/11 jeszcze jakos wygladal, od tego czasu pikujemy ostro w dół.

Wisnia_pl

Wisnia_pl

18 lutego 2013 | 00:37

Strama już rok zmarnowałeś szamocąc się na ślepo bez pomysłu na drużynę od taktyki do taktyki. miej jaja i przyznaj się, że to zadanie Cię po prostu przerosło !! Czas na terrorystę Bielsę lub Blanca, którzy nadadzą w końcu tej drużynie jakiś styl i zmuszą jej zawodników do pracy i zaangażowania !!!

bies

bies

18 lutego 2013 | 12:55

to co sie wczoraj wydarzylo powinno skutkowac jednym ... odejsciem w najblizszym czasie trenera S. niestety ale czlowiek ten nie ma pomyslu na gre INTERU ... niestety nie ma inna sprawa jest "fantastyczna" poliyka trnsferowa ... to jest przerazajace ... sprowadzanie Schelotto (oddanie w tym Livaja) ktory niestety nie jest zadnym wybitnym pilkarzem ... sprowadzenie Rocchiego koszmarny pomysl ... sprowadzenie Kovacica to akurat udana transakcja ... chlopak z umiejetnosciami duzymi ... ale w pelni liczyc na niego mozna bedzie moze za jakis rok i do tego w sumie on nie ma z kim grac w srodku pola chcialbym ostrzec przed meczem ktory czeka INTER juz w tym tygodniu w rumunii ... to bedzie strasznie trudne spotkanie ... co prawda Paulo Sergio do wybitnych trenerow tez nie nalezy ... ale patrzac na poczynania zawodnikow (glownie portugalczykow) w pierwszym meczu ... jestem naprawde pelen obaw o wynik i ewentualny awans

Fan Inter

Fan Inter

18 lutego 2013 | 13:28

Bez komentarza... Cieszy tylko bramka Antonio...

didinho

didinho

18 lutego 2013 | 16:33

oni to jak by wiedzieli od początku że przegrają bo kovacić cofnięty ofensywni obrońcy się nie włąnczali. z milanem to 5-0 w plecy