Ranga: Gwiazda Primavery

Larry

Honorowy redaktor

Imię i nazwisko: Mariusz Kubiak
Data urodzenia: 28 sierpnia 1985
Wiek: 39 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 6 maja 2012
Ostatnie logowanie: 20 lutego 2024 | 09:35
Informacje o sobie: Kibic Interu od drugiej połowy lat 90. Lubię dobrą muzykę - rozumiem przez to Milesa, Metheny'ego, Roya Ayersa, Freda Wesleya, itd. i wszystkich, dla których byli oni natchnieniem i potrafili stworzyć coś dobrego na ich fundamentach. Ale lubię też dobry house - Shapeshifters, Lisa Millett, itd. :-)

4320

Dni w serwisie

926

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Inter - Atletico Madryt (zapowiedź) 20 lutego 2024 | 09:37   

Strata gola teraz u siebie przecież nie robi żadnej różnicy, więc jeśli mam do wyboru 1:0 albo 5:4, to ja wybieram 5:4 :)

Coś się źle zaciągnęły ostatnie wyniki, z Juventusem w pierwszym meczu było 1:1, a ostatnio 1:zerko ;)

Jak Inter wygrał wyścig o Lautaro Martineza 19 lutego 2024 | 17:30   

Po pierwsze, Haaland nie był "sprawdzony w Bundeslidze". Po drugie, gdy przechodził do Borussi, to miał 19 lat, więc z gruntu nie mógł być "sprawdzony" gdziekolwiek. Rozegrał super sezon w Austrii i w LM - tak, wiem, że liga austriacka to Bundesliga, ale nie o to Ci chodziło, prawda? Po trzecie wreszcie, Borussia nie zapłaciła za niego 20 milionów, tylko 45, a 20 z tego zarobił RB Salzburg, a resztę ojciec i Raiola - ot, niedawny case Samardzicia. My się nie zgodziliśmy na horrendalne, abstrakcyjne i niegrzeczne oczekiwania otoczenia piłkarza, a Borussia się wtedy zgodziła (a nie zgodził się np. Juventus) i w sumie zrobiła i tak bardzo dobry interes, choć ilość obostrzeń względem dalszej kariery Haalanda wobec Borussi sprawiła, że zarobiła na nim relatywnie małe pieniądze.

Inter, Milan i Juventus spotkali się z FIGC 10 lutego 2024 | 20:57   

Chciałbym, żeby to wybrzmiało, bo może kiedyś wypłynie: obstawiam, że kolega inter00 co najmniej większość komentarzy pisze posiłkując się chatem GPT xD

Piorunująca druga połowa: Roma 2-4 Inter 10 lutego 2024 | 17:28   

Jakoś ciężko jest mi sobie wyobrazić, żebyśmy ich dzisiaj okrutnie nie pojechali...

GdS: Lautaro oczekuje 10 milionów 8 lutego 2024 | 19:06   

Dawno się tak nie uśmiałem :D gdybym usiadł na godzinę pomyśleć, czy przyjdzie mi do głowy piłkarz, który potrafi szybciej i z bardziej ekwilibrystycznej pozycji oddać groźniejszy i silniejszy strzał niż Lautaro, to bym raczej nie wymyślił... Messi? Może Mbappe?
Nie ma wybitnych warunków fizycznych i nie jest najszybszym piłkarzem, ale to tym bardziej sprawia, że jest wybitny

Inzaghi nie myśli o zmianach na Romę 7 lutego 2024 | 15:39   

"Ostatnia przeszkoda przed Atletico w Lidze Mistrzów. Ostatni wysiłek w lidze przed ponownym skupieniem się na Europie i Colchoneros byłego trenera Simeone."

Jeszcze jest mecz z Salernitaną po drodze. Wiadomo, to nie tuzy, ale zawsze Candreva może chcieć dośrodkować z 50 metrów i piłka wpadnie w okno ;)

Acerbi szykuje się do powstrzymania Vlahovicia 5 lutego 2024 | 08:59   

Pozwolę sobie zauważyć, że lista piłkarzy, którzy "zamknęli mordę" większości znafców tutaj jest dużo bardziej okazała i obejmuje dr facto co najmniej pół składu xD Acerbi, Dimarco, Darmian, Miki, wielu kontestowało nawet np. Sommera. Także tego

Piłkarze dodani do ulubionych

Brak piłkarzy dodanych do ulubionych

Reklama