Ostatnie logowanie: 10 czerwca 2023 | 23:01

Ostatnie komentarze

Finał LM: City 1-0 Inter 10 czerwca 2023 | 23:01

Brawo Lukaku, świetny występ! Nie zapomnę go nigdy kurwa!

Onana liderem Ligi Mistrzów 12 kwietnia 2023 | 00:30

Przyjście Onany sprawiło, że bramka jest chyba jedyną pozycją, którą wzmocniliśmy

Pierwszy mecz na korzyść Interu! 22 lutego 2023 | 23:18

Zwycięstwo cieszy, ale 1:0 to nie jest zaliczka, która da nam spokój w rewanżu. Na Estadio do Dragao Porto jest naprawdę mocne, więc trochę się obawiam tego meczu. Dziś porażała nieskuteczność po naszej stronie i brak pomysłu na dobranie się do bramki Portugalczyków, widzieliśmy jedynie dośrodkowania i słabe strzały z dystansu Barelli.

Inzaghi: To porażka, która boli 27 sierpnia 2022 | 01:41

Inzaghi- sabotażysta

Nieudana pogoń Interu. Wysoka wygrana Lazio 26 sierpnia 2022 | 21:40

Pierwsza połowa strasznie słaba. Lazio strzeliło gola, bo miało lepsze sytuację. Zamknęli boki i kontrolują mecz. Wszystko idzie zgodnie z planem Sarriego. Po przerwie trzeba wzmocnić ofensywę i ściągnąć Gagliardiniego

Inter w grupie C 25 sierpnia 2022 | 21:58

Bardzo fajna i mocna grupa, z Bayernem nie mamy większych szans, ale z Barceloną możemy śmiało powalczyć o drugie miejsce. Żeby awansować, musimy zdobyć 6 punktów z Czechami, więc już najwyższa pora, aby przestać dziadować i remisować z ogórkami po 0-0

Bastoni się oddala. Fani są wściekli 5 czerwca 2022 | 12:21

Jeśli Chińczycy sprzedadzą Bastoniego, najwartościowszego zawodnika, który identyfikuje się z Interem, to mogą wy####dalać!