Dni w serwisie
Komentarzy
Chivu po remisie z Torino: płacą mi za trenowanie, nie za mówienie o śledztwie 27 kwietnia 2026 | 18:18
Bardzo ładne słowa Darmiana, to dla niego pewnie też nie był lekki sezon.
Chivu i sztuka „zrozumienia momentów” w szalonej remontadzie z Como 26 kwietnia 2026 | 06:01
Nasz mecz ligowy z Como skończył się wynikiem 4:3 po kuriozalnym rzucie karnym ale jednak. To jest chyba już drugi artykuł gdzie podajesz błędny wynik.
Akanji na stałe w Interze: transfer za 15 milionów euro 25 kwietnia 2026 | 23:39
Też nie, ale lepszy taki Akanji niż nowy wynalazek.
Akanji na stałe w Interze: transfer za 15 milionów euro 25 kwietnia 2026 | 21:53
Dobra wiadomość
Stankovic wraca do domu... ale czy na długo? 25 kwietnia 2026 | 14:35
Jakieś konkretne zakupy musimy zrobić, po tym sezonie po prostu wyczerpiemy potencjał wielu piłkarzy ze względu na metrykę, tego się nie przeskoczy. Jeśli mamy okazję na tak dobrego młodego piłkarza za relatywnie nieduże pieniądze to grzech nie skorzystać.
Dumfries znów zmienia agenta. Co dalej z obrońcą Interu? 25 kwietnia 2026 | 00:49
Jeśli chce odejść to nie mamy argumentów, żeby go zatrzymać, jeśli chce zostać to niewątpliwie bardzo mnie to ucieszy.
Mentana przeciw powrotowi Włoch na mundial kosztem Iranu 24 kwietnia 2026 | 22:58
To jest absurd totalny, nawet jeśli Iran miałby podjąć decyzję, że nie zagra to powinien w jego miejsce wejść następny zespół ze strefy azjatyckiej, zasady to zasady, mam nadzieję że wysrywy serowego cheetosa nie zmienią składu ekip na MŚ.































































































































































