Dni w serwisie
Komentarzy
Sabato: Trzeba będzie zadowolić się Dzeko 8 sierpnia 2021 | 15:57
Jakby ktoś dał mi w ryj...
Tylko 35 mln na nowego napastnika?! 6 sierpnia 2021 | 06:53
Genialne, a za następcę Handy proponuję Buffona.
Besiktas chce Nainggolana 6 sierpnia 2021 | 00:25
xD kurwa dopłacimy jeszcze z transferu Lukaku.
Lautaro i de Vrij myślą o odejściu 5 sierpnia 2021 | 23:48
Kurwa mać, to naprawdę wygląda " ok, mamy tytuł, gaście światła".
Lautaro i de Vrij myślą o odejściu 5 sierpnia 2021 | 14:50
Zaraz będziemy krzyczeć Thohir wróć...
Cassano: Nie rozumiem Lukaku 5 sierpnia 2021 | 06:48
Może dlatego, że zna "projekt" Interu.
Semplici: Nie wiem, co z Nandezem 4 sierpnia 2021 | 23:53
Coś mam wrażenie, że chuja z tego wyjdzie.































































































































































