Dni w serwisie
Komentarzy
Lautaro kontra Alexis na remis 7 września 2019 | 00:57
Ale przecież tu nie chodzi o ostatnie mecze, średnio gol na 150 minut? Daj mu Panie Boże.
Świetne wyniki sprzedaży derbowych biletów 6 września 2019 | 20:34
No tak bo Milan zapełnia 50 tys, my 70+ tyś to średnio 60. Genialne, a mówiły jaskółki, że niedobre są spółki.
Lautaro kontra Alexis na remis 6 września 2019 | 15:34
Też czekam, aż odpali wrotki bo jak wcześniej pisałem na razie mnie nie przekonuje do końca. Dajmy mu trochę czasu, spokojnie.
Wanda o Mauro, Interze, relacjach z Chorwatami 6 września 2019 | 15:26
Teraz dopiero widać poziom paniki Icardich. Poniewczasie zdali sobie sprawę z tego ale dalej będziemy słuchać półprawd i wykrętów.
Inter interesuje się Gotze 6 września 2019 | 13:37
Dobry pomysł ale znowu mam poczucie, że za późno.
Przyszłość rysuje się w jasnych barwach 5 września 2019 | 22:06
Moratti był wyjątkowym prezydentem, a Sunning dla mnie robi coraz lepszą robotę i mam odpowiedź na moją wcześniejszą krytykę.
Sensi rywalizuje z Barellą 5 września 2019 | 18:04
Oczywiście, era piłkarzy urodzonych w latach 80-tych odchodzi, a w dzisiejszej piłce robimy jakieś pseudo gwiazdy na siłę. Dzisiaj taki Juninho byłby wyceniany na ponad sto baniek, a 15 lat temu Zaniolo by się nie łapał do pierwszego składu Romy. To nie jest tylko jakiś sentyment, to fakt - mamy za dużo przeciętniaków, a Messi i Ronaldo pogłębiają chęć wynajdowania kolejnych "mega talentów". Mbappe, gość jest niesamowity ale Balotelli w tym wieku był równie dobry, podobnie Benzema. Jak słyszę, że Harry Kane jest najlepszym napastnikiem premier league to zastanawiam się co się dzieje, że nie ma konkurencji.









































































































































