Dni w serwisie
Komentarzy
Arnautović podpisał kontrakt 16 sierpnia 2023 | 22:03
Oficjalnie weź coś na uspokojenie bo ci żyłka pęknie, jest chujowo ale ja nie zamierzam być kibicem sukcesu jak ty. Bywało gorzej, nadzieja teraz w Inzaghim, że wyciągnie znowu ile się da z tego co ma. Ja teraz cudów nie oczekuję. Będę wspierał dalej drużynę, a Arnautovicowi chociaż nie jestem jego fanem życzę, żeby dał chociaż tyle co w Bolonii i pokazał, że to nie były zmarnowane pieniądze.
Gosens: Gra tutaj była zaszczytem 16 sierpnia 2023 | 21:52
Dzięki Robin, szkoda, że tak to się kończy.
Sensi może zostać w zespole Inzaghiego 16 sierpnia 2023 | 15:36
Normalnie uważał bym, że to błąd ale patrząc co się dzieje to lepiej mieć pół Sensiego niż nic.
Co z transferami napastników? 13 sierpnia 2023 | 00:46
Balotelli to nawet dzisiaj półka wyżej i miałby status wychowanka, pod kopułą też już u niego lepiej, a Arnautović miał w życiu udane 3 rundy. To można jeszcze do Matii Destro zadzwonić spytać czy akurat jest trzeźwy i przejdzie testy antydopingowe bez proszenia kolegów o nasikanie do jego kubeczka.
Gosens odchodzi, Augusto przychodzi (akt.) 13 sierpnia 2023 | 00:42
FFP bo FPP to masz w half-lifie. Poza tym, że to się nie kalkuluje, bo koszty z 2021 jednak dalej są w księgach, co innego gdyby Gosens grał w Interze powiedzmy 4 czy 5 lat, a co innego kiedy po 2,5 roku odchodzi za połowę kwoty jaką za niego zapłaciliśmy, a przy okazji przypominam, że niezwykle rzadko za transfery płaci się od razu pełną kwotę. Co do samej zamiany Gosensa na Augusto nie mam zdania bo dla mnie Gosens raczej jest flopem, mimo kilku momentów kiedy naprawdę pokazał się z dobrej strony. podobnie oceniałem pobyt w Interze Alexisa, po prostu po tych piłkarzach oczekiwałem dużo więcej ale życie i decyzje trenera to zweryfikowały.
Oficjalnie: Emil Audero graczem Interu 11 sierpnia 2023 | 19:02
Może ktoś zadzwoni do Toldo albo chociaż do Orlandoniego, przecież to się w głowie nie mieści co my wyprawiamy... Marotta chyba idzie na żywioł albo otworzył notes z obiecującymi piłkarzami sprzed 7 lat.
Pierwsze kontuzje przed sezonem 11 sierpnia 2023 | 16:07
Ale Sensi jeszcze zdrowy









































































































































