Newsów
Dni w serwisie
Komentarzy

[ 10 ] | 14 stycznia 2026 | 19:38

[ 1 ] | 21 czerwca 2025 | 13:37

[ 5 ] | 16 czerwca 2025 | 10:53
Głęboka rewolucja w Interze: Barella i Bastoni też mogą odejść 12 marca 2026 | 17:01
Przede wszystkim musimy zmienić system gry, bo aktualnie nasz jedyny pomysł na grę to dośrodkowania, a jak to nie wychodzi to zwiększamy ich ilość. Ja lekko zmodyfikowałbym formację i przeszedł na 3-4-2-1 z dwójką kreatywnych zawodników przed napastnikiem. Pozbyłbym się Sommera, Acerbiego, Mkhitaryana, Calhanoglu, Frattesiego, Luisa Enrique i Thurama, a pieniądze zainwestował w graczy już ogarniętych, a nie jakieś wynalazki od Ausilio. Brakuje nam graczy kreatywnych, ale nie pod kątem rozegrania, tylko dryblingu i realnego wywalczenia przestrzeni, bo wystarczy, że gramy na zespół ustawiony skrajnie defensywnie i już jedyne co potrafimy to rozgrywać na 25 metrze i oczywiście wrzucić w pole karne. Zanim klub zacznie się zastanawiać nad zmianami w kadrze, to powinien ocenić wizję Chivu, bo jeśli według niego teraz drużyna gra dobrą piłkę tylko brakuje szczęścia, to niestety ale z Rumunem też bym się pożegnał.
GdS: Głęboka przebudowa Interu: Thuram, Barella i Calhanoglu na wylocie? 26 lutego 2026 | 17:46
Tak, sprzedać Barelle za około 40 mln, podczas gdy średniaki Serie A za młodych graczy, którzy rozegrali pół dobrego sezonu, wołają po 50 mln. Jestem na nie, jeśli chodzi o sprzedaż Barelli, ale jeśli miałby odejść to myśląc realnie powinno być to za kwotę 70-80 mln, żeby jakkolwiek nam się to opłacało. Barolo jest w bardzo słabej formie i to fakt, ale po pierwsze, to prędzej czy później odzyska dobrą dyspozycję, a po drugie to za pieniądze, którymi dysponujemy, to nie przyjdzie nikt od niego lepszy.
GdS: Głęboka przebudowa Interu: Thuram, Barella i Calhanoglu na wylocie? 26 lutego 2026 | 12:46
Pozbyć się starych i sytych kotów jak Darmian, Acerbi, Miki czy Sommer i postawić na transfery młodszych graczy z dużym potencjałem albo takich, którzy już swój potencjał pokazali. Do sprzedaży też Frattesi, bo ani trener na niego nie stawia, ani on sam nie daje powodów, żeby mu zaufać. Hakanowi i Thuramowi przy dobrej ofercie można podziękować, ale Barelle dużo ciężej będzie zastąpić, bo jednak kiedy jest w formie jest to piłkarz ponad Serie A, więc pomimo bardzo słabej formy Włocha bym go zostawił.
Bastoni będzie wyrzucony z kadry Włoch? Znamy odpowiedź 16 lutego 2026 | 11:38
Bastoni wykorzystał okazję i trudno mieć do niego o to pretensje. Czy Kalulu próbował ręką zatrzymać Bastoniego? Tak. Czy był to mimo wszystko lekki dotyk? Tak. Niemniej jednak mając żółtą kartkę, nie możesz prowokować takich sytuacji, bo nie masz pewności, jak zinterpretuje to arbiter. Z drugiej strony równie kuriozalną sytuacja byłaby druga żółta karta dla Bastoniego za symulowanie, czyli to, czego domagali się kibice Juventusu. Ja jestem zdania, że arbiter jakiej decyzji by nie podjął, to wzbudziłaby kontrowersje, niemniej cholernie bawi mnie ten płacz rubentusiarzy, zwłaszcza jeśli ktoś pamięta, jakie akcje działały się w derbach Włoch w przeszłości.
Chivu waha się w środku pola: Barella i Calhanoglu naciskają na pierwszy skład 13 lutego 2026 | 16:31
Postawienie na Turka jeszcze dałoby się wybronić, bo przed urazem grał po prostu dobrze, ale Barelli absolutnie nie należy się wyjściowy skład za samo nazwisko.
Powrót Onany? Może zastąpić Sommera? 28 stycznia 2026 | 10:25
Dajmy sobie spokój, to zamknięty rozdział. Przede wszystkim trzeba dać szansę Martinezowi, bo gdy grał, wypadał bardzo dobrze. Jeśli i on nie dźwignie tematu, to na letnie mercato trzeba będzie sprowadzić nowego bramkarza, ale dopiero wtedy, gdy Hiszpan zawiedzie, bo i tak mamy sporo pozycji, które wymagają wzmocnień lub przewietrzenia.
Barella nie zagra z Borussią Dortmund – kontuzja pomocnika Interu 28 stycznia 2026 | 10:21
Oby ta krótka przerwa pozytywnie na niego wpłynęła, bo z gracza światowej klasy stał się ligowym średniakiem i na ten moment nie zanosi się, aby coś się w tym aspekcie zmieniło. Skoro trenerzy bali się posadzić go na ławce, to może jego własny organizm zrobi mu przysługę.

















































