Ranga: Zdobywca Złotej Piłki

inter00

Redaktor

Imię i nazwisko:
Data urodzenia: 4 czerwca 2002
Wiek: 23 lat
Województwo: mazowieckie
Rejestracja: 19 czerwca 2012
Ostatnie logowanie: 22 czerwca 2025 | 19:51
Informacje o sobie:

1220

Newsów

4753

Dni w serwisie

10131

Komentarzy

Ostatnie newsy autorstwa redaktora

Ostatnie komentarze

Takich pieniędzy za Superpuchar jeszcze nie było 11 stycznia 2024 | 13:18   

Drabinka nie jest ciężka i warto też posłać na boisko trochę mniej eksploatowanych zawodników. Priorytetem jest liga, jednak o Superpuchar też powinniśmy powalczyć.

Sensi zgodził się na transfer do Anglii 11 stycznia 2024 | 13:15   

W naszej sytuacji 2 miliony za Sensiego plus oszczędność na jego pensji brzmi jak zajebisty deal. Trzymam kciuki za tą operacje.

D'Ambrosio chciał zakończyć karierę w Interze 11 stycznia 2024 | 09:13   

Niestety, ale obawiam się, że by już nie dojeżdzał. Koniec końców dobrze się skończyło, a Włoch ma jeszcze szansę na regularną grę.

Przed Inzaghim i zawodnikami trudne miesiące 9 stycznia 2024 | 09:57   

Ja się zgadzam. Scudetto jest niezaprzeczalnie najważniejsze, jednak o ten Superpuchar Włoch trzeba powalczyć. W Coppa Italia już nie gramy, co da nam trochę okazji na odpoczynek pod koniec sezonu, a kolejny puchar do gabloty to fajne uczucie, zwłaszcza, że wymaga to rozegrania tylko dwóch meczów. Nie wychodziłbym jednak na niego pierwszym garniturem, niech zagrają w nim Asllani, Arnautovic, Frattesi, Bisseck, Buchanan, ale też nie powinniśmy olewać go ciepłym moczem.

Frattesi w pokorze walczy o swoje miejsce 8 stycznia 2024 | 20:18   

Na pewno w tym sezonie musi liczyć się z tym, że będzie zmiennikiem. Niemniej jednak częściej powinien być wykorzystywany, bo chłopak ma papiery na granie. W następnym sezonie pewnie będzie już zawodnikiem wyjściowego składu.

Inzaghi przemianuje jednego gracza na napastnika? 8 stycznia 2024 | 20:16   

Szkoda tracić Mkhitaryana w środku pola. Bardziej częściej wykorzystywać Klaassena w roli podwieszonego napastnika.

GdS: Lautaro goni najlepszych 8 stycznia 2024 | 20:14   

Kawał piłkarza się z niego zrobił. Niech tak strzela cały sezon.

Piłkarze dodani do ulubionych

Reklama