Newsów
Dni w serwisie
Komentarzy

[ 10 ] | 14 stycznia 2026 | 19:38

[ 1 ] | 21 czerwca 2025 | 13:37

[ 5 ] | 16 czerwca 2025 | 10:53
BC Partners przeprowadzą rewolucję? 27 stycznia 2021 | 14:33
Nie mówię o takich inwestycjach jak PSG czy City. Czasami lepiej wydać 40 mln na kogoś dobrego i użytecznego niż 10 mln na kogoś z potencjałem. Gdyby BC rządziłoby teraz to nie byłoby transferu Hakimiego, tylko przyszedłby ktoś młody i nieznany szerszej publiczności. Z Hakimiego będziemy mieli pociechę na lata (o ile go nie sprzedamy podczas cięć kosztów) a młody perspektywiczny to jedna wielka niewiadoma. Możemy stracić więcej płacąc 10 mln niż 40
BC Partners przeprowadzą rewolucję? 27 stycznia 2021 | 14:18
Milan pokazał że da się ale nie tego oczekuje. Mieliśmy wrócić na szczyt, bez inwestycji się nie uda, szkoda gadać. Początek końca :/
Inter i Lautaro jednak bliscy porozumienia 27 stycznia 2021 | 13:24
Rozsądne warunki, oby te bonusy były za bramki. Klauzula może zostać, nikt na razie 111 mln za niego nie da a jak ktoś się znajdzie to zrobimy dobry interes.
Conte: Christian zostaje z nami 27 stycznia 2021 | 10:51
Zgadzam się z Oba. Zasłużył na okazję do gry z Benevento, w końcu nie jest to wielka tuza Europejskiej piłki, bo jeżeli Conte widzi Eriksena na pozycji nr 6 to trzeba dać mu grać żeby się trochę przyzwyczaił, w końcu jeszcze nigdy nie grał tak nisko ale dobrze to rokuje po meczu z Fiorentiną. A rywalizacja i odpoczynek Brozo się przydadzą. Oby ta bramka dała mu kopa i trochę pewności siebie, jak już złapie trochę luzu to pójdzie z górki.
Pioli: Zlatan nas przeprosił 27 stycznia 2021 | 10:43
Karma to suka jak to mówią :D
Eriksen: Jestem bardzo szczęśliwy 27 stycznia 2021 | 00:48
Ta bramka może go zbudować, na co po cichu liczę. Z Benevento powinien wyjść w pierwszym, z Fiorentiną fajnie rozgrywał i myśle że zasłużył żeby zagrać!
Bramka Eriksena otworzyła drzwi do półfinału! 27 stycznia 2021 | 00:32
Uważam że zagraliśmy dobre zawody, słabo jedynie Darmian a Kolarov nie licząc błędu w pilnowaniu Ibrahimovicia zagrał dobrze, zwłaszcza w ofensywie. O dziwo Perisic też pokazał się z dobrej strony, podobała mi się jego aktywność jednak po czasie trochę przygasł. Nie dziwię się absolutnie Lukaku, Ibra to cham i zwykły skurwysyn, cieplutko zrobiło mi się na serduszku jak wyleciał a Eriksen strzelił jeszcze w doliczonym czasie. Piesek do nogi :D No i bramka Eriksena, jak na ironie to on zapewnił awans i zwycięstwo w derbach. Teraz racjonalnie gospodarować siłami bo można puchar zdobyć i nie wypaść z wyścigu o scudetto. Forza! Dobry mecz!

















































