Newsów
Dni w serwisie
Komentarzy
[ 1 ] | 21 czerwca 2025 | 13:37
[ 5 ] | 16 czerwca 2025 | 10:53
[ 5 ] | 16 czerwca 2025 | 10:43
Czy Manchester United rozważy zatrudnienie Conte? 5 grudnia 2020 | 11:17
Jakby wyniki były słabe to myśle że Inter chętnie by go oddał.
Cassano: Lautaro prowadzi zespół 5 grudnia 2020 | 11:16
Lautaro walczy i daje coś extra zespołowi jednak momentami jest denerwujący, zwłaszcza kiedy nie ma formy; machanie rękami, głupie faule, egoizm, to są rzeczy które niezwykle mnie denerwują jednak jestem w stanie je znieść kiedy tylko Lautaro ładuje piłki do bramki. Starterem jest na pewno, jednak gdyby odszedł nie trudno byłoby go zastąpić.
Wkrótce ogłoszenie nowej umowy D'ambrosio 5 grudnia 2020 | 11:12
Super gość, nie marudzi jako rezerwowy a jak gra to solidnie. Nowa umowa się należy, ciekaw jestem ile jeszcze pogra
Pinamonti w rozliczeniu za De Paula? 5 grudnia 2020 | 09:20
@MAV - zgadzam się, uważam osobiście że pomoc jest naszą najmocniejszą formacją. Ja rozumiem że trener ma swoich ulubieńców i są zawodnicy którzy lepiej pasują do taktyki ale kurna grając z taką Bologna czy inna Genoa powinnismy dać zagrać innym zawodnikom. Eriksen, Ninja czy Sensi to zawodnicy którzy nie grają dużo a mają umiejętności, Conte robi krzywdę tym nie tylko tym którzy nie grają ale też tym którzy grają bez przerwy!!
Conte: Musimy być odważni 4 grudnia 2020 | 21:23
To może Brozo, Vidal i Eriksen w pomocy? Ale pewnie skończy się na Gagli :/
Inter - Bologna (zapowiedź) 4 grudnia 2020 | 10:07
Bologna mocno osłabiona wiec przydałoby się wyjść po pierwsze zmiennikami, po drugie ofensywnie!
Pinamonti w rozliczeniu za De Paula? 4 grudnia 2020 | 10:06
Opłacalne jest to dla nas, Pinamonti w Udine będzie miał szanse pograć a i cenę się obniży. Wtedy do Ataku nie kupowałbym już nikogo, Perisic i Sanchez jako zmiennicy powinni dać radę