Newsów
Dni w serwisie
Komentarzy

[ 10 ] | 14 stycznia 2026 | 19:38

[ 1 ] | 21 czerwca 2025 | 13:37

[ 5 ] | 16 czerwca 2025 | 10:53
Inter wraca do rozmów z Cagliari 1 listopada 2020 | 21:06
Ciężko dać szansę? Był Brozo bez formy, był Gagliardini z koroną, był Sensi z kontuzją, była słaba gra w pomocy i mimo to Ninja szansy nie dostał. Żenada!!!
20 milionów euro za Eriksena 1 listopada 2020 | 21:04
Conte wypierdolić a nie Duńczyka. Sprzedając Eriksena zyskamy tylko miejsce dla jakiegoś tartaka typu Vidal. Wywalając Conte zyskamy odbetonowanie kadry i kilku zawodników. Wybór jest prosty, jednak znając nasz cudowny klub różnie to może być.
Ravezzani: Za wyniki odpowiada Conte 1 listopada 2020 | 18:05
@oba - Problemem nie jest samo oddanie Godina. Problemem jest to że w jego miejsce nie ściągnęliśmy kogoś o podobnym poziomie i doświadczeniu tylko użyliśmy półśrodków w postaci Kolarova i Darmiana. Nasi poszli w ilość nie w jakoś co nie okazało się trafnym pomysłem.
Kogo zabraknie na Real? 1 listopada 2020 | 16:20
Gaglia wszedł z marszu to potrzebny nam Skriniar nie może? Jeżeli tak to będzie to nieśmieszny żart bi brakuje nam Słowaka. Sensi znowu połamany, pożytku z niego dużo nie ma. Sanchez jest w stanie zagrać chociaż te 20 min. Ogólnie skład okrojony ostro ale nawet to nie jest powodem tak słabej gry i jeżeli nic się nie poprawi do meczu z Realem to będzie to kompromitacja
Top i flop: Inter - Parma 1 listopada 2020 | 12:06
Nie rozumiem jazdy po Handzie. Gość ma już 36 lat, wieku nie oszuka a i tak gra bardzo przyzwoicie. Mamy gracza z top 3 bramkarzy w Serie A, trzeba szukać już następcy dla Handy ale nie go hejtować że nie naprawia błędów obrony bo nie zawsze się da.
Ravezzani: Za wyniki odpowiada Conte 1 listopada 2020 | 12:01
Oczywiście wyniki to nie wina do końca trenera, jednak jeżeli drużynie nie idzie to on powinien dać jakiś impuls albo coś zmienić.
Gervinho mówi psikus 31 października 2020 | 21:37
No i wychodzi pierdolenie się ze składem. Zmiana pozycji De Vrija i od razu inny gracz. Bo w 3 osobowym bloku defensywnym na bokach gra się inaczej, De Vrij jest idealnie wpasowany jako center, Conte pokombinował No i mamy efekt. Perisic to powinien na taczce zostać wywieziony z Mediolanu i mieć zakaz wjazdu do miasta. Brozo bardzo dobra zmiana, mam nadzieję że to będzie jego przebudzenie. No i winą za te wyniki obarczam Conte, bo to że zawodnicy nie grają najlepiej to jedno ale kurwa od tego jest trener żeby zmienić ten stan rzeczy. A Conte wydaje się dostosowywać oczekiwania do poziomu gry. Żenada!

















































